ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 58 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Infor benoemt Jean Philippe Pommel tot Vice President EMEA Channels & Alliances

Nieuwe Vice President brengt kennis en ervaring op het gebied van organisatieontwikkeling in de indirecte sales

Barneveld – 13 mei, 2008 – Infor kondigt aan dat Jean Philippe Pommel is benoemd tot Vice President van de channels- en alliances-activiteiten in Europa, het Midden-Oosten en Afrika (EMEA). Voorheen, in zijn functie als Global Account Manager, was Pommel verantwoordelijk voor de ontwikkeling van Infors new business. In zijn nieuwe rol, krijgt Pommel managementverantwoordelijkheid voor het channels- en alliances-programma in de EMEA-regio. Dit programma is goed voor bijna 20 procent van de totale bedrijfsvoering van Infor en essentieel om de indirecte verkoop in de regio verder uit te breiden. Pommel zal nauw samenwerken met de regionale en mondiale accountmanagers en zal rechtstreeks verslag uitbrengen aan Keith Deane, president van Infor in Europa. Pommel is in het bezit van een ingenieurstitel in de computer- en elektronische wetenschappen, van het Nationaal Instituut van Wetenschappen van Lyon, Frankrijk.

Sinds zijn toetreding tot Infor in 2004, heeft Pommel veel van Infors grootste industrieklanten en dienstenaanbieders onder zijn hoede gehad. Hij heeft meer dan 25 jaar ervaring in de branche, opgedaan bij bedrijven als International Computers Limited (ICL) en GSI Business Management. Tevens was Pommel algemeen directeur van Baan in Frankrijk, tot aan de overname door SSA Global. Daarvoor was hij algemeen directeur van Zuid-Europa bij Frontstep Systems Inc.

"Veel van onze partners groeien de laatste jaren en weten hun omzet te verhogen. Dit draagt bij aan de uitbreiding van onze activiteiten in de regio”, zegt Pommel. "Daarom moeten we nu ook gebruiken maken van het momentum en dat vertalen in de uitbreiding van bestaande partnerrelaties binnen de Europese technologiemarkt. Dit in aanvulling op het binnenhalen van nieuwe mogelijkheden in channel sales.”

"We zijn zeer verheugd dat Jean Philippe Pommel zich gaat bezighouden met onze channel business in een van onze sterkste markten”, zegt Keith Deane, president EMEA bij Infor. "In zijn carrière heeft Pommel met succes leiding gegeven aan zowel directe als indirecte sales-programma’s. Hij is iemand die volhardt in het bereiken van zijn doelen en die met zijn zakelijk inzicht de channels- en alliances-activiteiten van Infor verder zal versterken.

Over Infor
Infor levert branchespecifieke software aan ondernemende organisaties. De oplossingen van Infor hebben ervaring als het ware ingebouwd gekregen, zodat bedrijven van ieder formaat zich ondernemender kunnen opstellen en zich sneller kunnen aanpassen aan veranderingen. Met meer dan 70.000 bedrijven klanten geeft Infor de naam softwarebedrijf een andere betekenis.

Voor meer informatie:
Lubbers & De Jong PR
Wilco Rutenfrans / Peter Keijzer
Tel.: +31 (0)20 421 05 65
E-mail: inforteam@l-dj.nl

Infor
Tanja Hossfeld
Tel.: +49 (0)172 748 1111
E-mail: tanja.hossfeld@infor.com
Recent van Infor  
Infor en YellowGround kondigen samenwerking in Benelux aan

Verstreken tijd: 18 jaar en 58 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
Infor contact  

+31 (0) 342-428888
info@infor.com
nl.infor.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl