ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 18 dagen geleden)
Bedrijf:

ZyLAB tijdens Overheid & ICT

ZyLAB Introduceert haar uitgebreide archiveringsplatform

Amsterdam, 16 april 2008 –ZyLAB, een innovatieve ontwikkelaar van Information Access Solutions, demonstreert tijdens ‘Overheid & ICT’ haar archiveringsplatform. Het is een kant en klaar oplossing voor het archiveren, op de volledige inhoud doorzoeken, analyseren, ontsluiten en organiseren van gescande-, elektronische documenten en email met attachments. ZyLAB toont vanuit de nieuwste release de uitbreidingen en vernieuwingen binnen het archiveringsplatform.

Vanwege de toegenomen vraag uit de overheidsmarkt naar een archiveringsplatform waar vanuit bestaande bedrijfsapplicaties eenvoudig en snel geïntegreerd kunnen worden, biedt ZyLAB hiervoor zinvolle koppelingen. Bestaande bedrijfsapplicaties zijn vooral gericht op de ondersteuning van de processen; het platform van ZyLAB zorgt voor de opslag van de documenten die de processen ondersteunen. Ongeacht het formaat van de documenten.

Het ZyLAB archiveringsplatform onderscheidt zich door:
  • Duurzame en open opslag in XML;
  • Zeer geavanceerde, eenvoudig te gebruiken zoekmachine;
  • Makkelijke classificatiemogelijkheden;
  • Veilige en volledige toegang tot bestanden vanuit bestaande applicaties of via Inter- of Intranet.
Overheid & ICT 2008 wordt gehouden van dinsdag 22 tot en met donderdag 24 april 2008 in Jaarbeurs Utrecht. Het standnummer van ZyLAB is 11.C063; daar worden de laatste ontwikkelingen van het ZyLAB-archiveringsplatform getoond.

Over ZyLAB
ZyLAB Benelux BV is een 100% dochteronderneming van het snel groeiende en winstgevende ZyLAB concern. ZyLAB – opgericht in 1983 – is een toonaangevende leverancier van Document Management software die Global 2000-bedrijven en overheden helpt bij het digitaal archiveren en beheren van miljoenen pagina’s gedigitaliseerde papieren- en elektronische documenten, inclusief e-mail en multimedia. Door de complete onderzoeksmogelijkheden van ZyLAB, met hoge kwaliteit zoek- en vindopties in ruim 200 talen, kunnen gebruikers alle informatie eenvoudig online organiseren en delen.

Met ruim 7.500 installaties wereldwijd en meer dan 350.000 gebruikers beschikt ZyLAB over veel ervaring en kennis in uiteenlopende bedrijfssectoren en –applicaties. ZyLAB’s Europese klanten omvatten een aantal toonaangevende organisaties op het gebied van onderzoek en justitie zoals de Fiscale inlichtingen- en opsporingsdienst (FIOD), Serious Fraud Office in het Verenigd Koninkrijk, de Duitse Douane (ZKA), de Zweedse belastingdienst (Skatteverket) en het Italiaanse ministerie van Justitie (Ministerio della Giustizia Italiana). Belangrijke klanten in de VS zijn overheidsinstanties als de FBI, CIA, Securities and Exchange Commission, Internal Revenue Service, Department of Homeland Security en Department of the Treasury. Daarnaast zijn ook bekende merken als Pepsico, Anheuser-Busch en Pacific Life Insurance Company klant van ZyLAB. De onderneming heeft hoofdkantoren in Amsterdam en Washington DC en regionale kantoren in Barcelona, Düsseldorf, Londen, Parijs en Singapore. Voor meer informatie: www.zylab.com


Voor redactionele informatie: ref.: PB0608
Influx PR, Jakob Brons, Deventerstraat 81, 7322 JL Apeldoorn. Telefoon: 055-3663034,
fax: 055-3602661, e-mail: jakob@influx-pr.com, website: www.influx-pr.com

Verstreken tijd: 18 jaar en 18 dagen
ZyLAB contact  

+31 20 691 95 50
info@zylab.nl
zylab.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl