www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 79 dagen geleden)
Bedrijf:

B2B Secure BV reikt prijzen uit na aanleiding van de Zorg & ICT beurs

Naarden April 2008 – Informatie beveiliging specialist B2B Secure BV heeft na een zeer succesvolle Zorg & ICT beurs te Utrecht de diverse winaars bekend gemaakt.

B2B Secure BV bood tijdens de Zorg & ICT beurs de bezoekers de kans een Reischeque voor een weekend weg te winnen door het spelen van de VEST Security Awareness game. De door het moederbedrijf van B2B Secure BV , VEST Informatiebeveiliging BV ontwikkelde Security Awareness game is een spel wat gebruikt wordt als 0-meting voor security trajecten van de relaties van Vest. Tijdens de beurs kregen de bezoekers een uitgeklede versie van deze game te zien, waar men door het beantwoorden van 25 IT Security gerelateerde meerkeuze vragen haar Security Awareness kon meten. Van de 73 deelnemers is Mevrouw Ing. J Benda-Poetsma van Inview uit Bussum (www.inview.nl) als eerste geëindigd.

Luc Hullegie, Directeur B2B Secure BV had op 2 april het genoegen om de winnares mede namens Vest Informatiebeveiliging BV (www.vestweb.nl) te verblijden met een mooie bos bloemen en uiteraard de Reischeque ter waarde van € 500,00.

Ook hadden de bezoekers van de beurs de kans om iedere beursdag een Veiligheid verhogende slipcursus te winnen bij B2B Secure BV eenvoudigweg door hun NAW informatie te deponeren in een daarvoor bestemde box. Op de website van B2B Secure BV (www.b2bsecure.nl) zijn de winnaars (uit de ruim 300 deelnemers) bekend gemaakt en B2B Secure BV heeft deze uiteraard ook ondertussen geïnformeerd, in de loop van de maand April zullen ook deze winnaars hun prijs in ontvangst kunnen nemen.

Op de komende Overheid & ICT beurs 22 t/m 24 April in de jaarbeurs te Utrecht zal B2B Secure BV wederom de bezoekers dezelfde kansen bieden op leuke prijzen.

Voor meer informatie zie: www.b2bsecure.nl

Voor meer informatie:
B2B Secure BV
Luc Hullegie
Tel: 035-6020682
Luc@b2bsecure.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 79 dagen
B2B Secure contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu