ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 107 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Information Builders lanceert WebFocus for Google Maps

Amsterdam, 1 april 2008 - Information Builders, ontwikkelaar van business intelligence- en integratieoplossingen, lanceert vandaag WebFocus for Google Maps – een van de de eerste makkelijk inzetbare ‘mashup’-applicaties in de business intelligence-markt. Mashup-applicaties combineren gegevens of functionaliteiten uit meerdere bronnen in één geïntegreerde oplossing. WebFocus for Google Maps biedt een intuïtieve grafische gebruikersomgeving (GUI) om snel applicaties met geografische elementen te ontwikkelen. Hiervoor is geen training of handmatig programmeren vereist. Door landkaarten te combineren met bedrijfsgegevens uit WebFocus krijgen gebruikers direct inzicht in lokale en regionale trends, zoals welke winkels een lage voorraad hebben of hoeveel telefoontjes een bepaald call center te verwerken krijgt.

WebFocus voor Google Maps biedt onder andere de volgende functionaliteiten:
  • Ontwikkeling in een grafische gebruikersomgeving (GUI) – met WebFocus Developer Studio kun je Google Maps aan rapportages toevoegen en deze configureren, zonder dat daar een uitgebreide training of handmatig programmeren aan te pas komt.
  • Dashboardintegratie – gebruik WebFocus Developer Studio om online rapportages samen te stellen uit diverse componenten; je hebt toegang tot Google Maps, Active Reports en Visual Discovery via een alles-in-één dashboard.
  • Persoonlijke kaartvormgeving - maak in WebFocus gebruik van zelfgekozen lettertypes, kleuren en andere vormgeving om data op de kaarten van Google beter weer te geven.
  • Interactieve kaartnavigatie – naast de gebruikelijke navigatiemethoden van Google Maps kun je met WebFocus aan de hand van zeer gedetailleerde bedrijfsgegevens verder zoeken op een bijhorende landkaart.
  • Robuuste selectie – gebruik de tools van WebFocus om langs meerdere criteria gedetailleerde gegevens op te zoeken of rapportages te filteren
  • Parameter prompting – gebruik startpagina’s om uit WebFocus voor Google Maps rapportages op te roepen, of om via Google Maps data voor te selecteren om gedetailleerde verslagen te filteren.
Volgens het Amerikaanse nieuwsblog ProgrammableWeb is Google Maps, met gebruik in meer dan 50 procent van alle mashups, verreweg de populairste applicatieprogrammering-interface (API). De meeste daarvan zijn echter voor amusement of creatief gebruik, niet voor het bedrijfsleven. Information Builders is een van de eerste business intelligence-ontwikkelaars die mashups inzet voor een zakelijke applicatie en daarmee gebruikers verlicht van de tijd en moeite die normaliter met het ontwerpproces gemoeid is.

In een recent onderzoek voorspelt Gartner dat interactieve visualisatie een van de vijf belangrijkste nieuwe trends in business intelligence zal zijn. Gerald Cohen, oprichter en CEO van Information Builders: “We zijn constant op zoek naar nieuwe manieren om te innoveren. De populariteit van mashups en de groei van geografische informatiesystemen (GIS) gaf ons het idee voor WebFocus for Google Maps. En omdat de landkaarten van Google Maps gratis en overal toegankelijk zijn, kunnen we door middel van WebFocus geografische business intelligence voor iedereen beschikbaar maken.”

Over Information Builders
Information Builders is een onafhankelijke en toonaangevende ontwikkelaar met meer dan dertig jaar ervaring in enterprise business intelligence- en integratiesoftware. Hiermee wordt bedrijfsinformatie snel en gemakkelijk beschikbaar gemaakt voor interne en externe relaties, op strategisch, tactisch en operationeel niveau. Information Builders heeft meer dan 12.000 klanten wereldwijd, waaronder de meeste Fortune Top 100-bedrijven. Naast eigen productontwikkeling heeft Information Builders een wereldwijd partnernetwerk waarmee innovatieve BI-tools worden ontwikkeld.

Information Builders heeft 1.450 medewerkers in 90 kantoren wereldwijd en 350 zakenpartners. WebFocus is een schaalbare en gebruiksvriendelijke business intelligence-oplossing die rapportage op maat aanbiedt vanuit alle informatiebronnen van een organisatie. iWay Software biedt eenvoudig te implementeren, open standaard-integratieoplossingen die alle informatiebronnen en -applicaties van een bedrijf integreren. Hiermee maakt Information Builders meer bedrijfsgegevens beschikbaar dan andere BI-aanbieders en voorziet Information Builders zijn klanten in hun bedrijfsmotto “Uw bedrijf. Geen belemmeringen”.

Voor meer informatie kijk op www.informationbuilders.nl of neem contact op met:

Information Builders
Ghislaine Jonker
Marketing Communications Manager Benelux
t: 020 456 3333, 06 212 300 38
e: ghislaine_jonkers@ibi.com

Zeno Group
Eva Zaalberg
t: 020 30 10 989
e: eva.zaalberg@zenogroup.com

Verstreken tijd: 18 jaar en 107 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Information Bu.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR