www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 38 dagen geleden)
Bedrijf:

Seneca positioneert bewezen DigiD-oplossing voor Zorgsector

Delft, 31 maart 2008 - Bezoekers van een zorginstelling hebben een uitlopende informatiebehoefte. Een doelgroepgerichte aanpak bij het verstrekken van informatie is dan ook beslist noodzakelijk. Daar komt bij dat informatie steeds meer digitale vormen krijgt en gefragmenteerd raakt. Het vinden van de juiste informatie is voor veel mensen moeilijker dan ooit. De oplossing is echter simpel; laat de bezoeker niet onnodig lang zoeken en breng de juiste informatie naar hem toe. Seneca heeft een oplossing ontwikkeld die digitale informatie op gepersonaliseerde wijze vindbaar maakt.

‘De patiënt centraal’ is een veelgehoorde ambitie. Seneca biedt zorginstellingen de mogelijkheid deze ambitie te verwezenlijken, door informatie op maat in een webomgeving te presenteren. Met de inzet van de Smartsite Personalisatie module, wordt gepersonaliseerde informatie op een persoonlijke pagina getoond. Zoeken is niet meer nodig. De bezoeker vindt op de persoonlijke mijnpagina.nl alle informatie die voor hem van toepassing én van belang is.

Verificatie van de identiteit van de bezoeker is hierbij van groot belang. Om persoonlijke gegevens te beschermen en de vraag naar elektronische diensten in goede banden te leiden, is de afgelopen jaren is een landelijk authenticatie initiatief onder de naam DigiD gelanceerd. Veel overheidsinstellingen passen DigiD inmiddels toe om de identiteit van bezoekers vast te stellen.

Met de komst van DigiD op 1 januari 2005, kunnen burgers met behulp van één gebruikersnaam en wachtwoord voor steeds meer elektronische diensten bij publieke instellingen terecht. Omdat DigiD een landelijke geaccepteerde authenticatie methode is van én voor de overheid, speelt dit gemeenschappelijke systeem een sleutelrol bij het tot stand komen van een elektronische dienstverlening.

Seneca maakt het nu ook voor zorginstellingen mogelijk om gebruik te maken van dit uiterst veilige authenticatie systeem. Door het binnen de overheid met succes toegepaste DigiD te combineren met de Smartsite Personalisatie module, kan de identiteit van bezoekers geverifieerd worden en persoonlijke informatie op maat gepresenteerd worden. Hierdoor wordt gepersonaliseerde informatie, veilig, adequaat en doelgroepgericht ter beschikbaar gesteld.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Nora Verbrugge
T: +31 (0)15 - 251 37 00
E: info@seneca.nl
I: www.seneca.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 38 dagen
Seneca BV contact  

+31 (0)15 - 251 37 00
info@seneca.nl
www.seneca.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Sooda internetbureau
Logo Key2XS
Logo Decos
Logo  Fundaments, Expert in Clouds
Logo 12Build
Logo NeuroCluster AI
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo NetRom Software
Logo Eijsink
Logo Not Secondary
Logo BeSharp Experts B.V.
Logo SEOgeek
Logo Kemker ICT Groep
Logo Art Of Automation
Logo WebshopOvername.nl
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo We talk SEO B.V.
Logo The Digital Neighborhood
Logo Web Wings
Logo DNA Services B.V.
Logo Admonks
Logo Keuze.nl BV
Logo Art Of Automation
Logo DNA Services B.V.
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo Exotec
Logo Xerox
Logo HCC!genealogie
Logo EGO Power Plus
Logo Bidfood
Logo Youforce
Logo HeadFirst Group
Logo Dutch IT Channel
Logo KnowBe4
Logo Odin Groep
Logo Object First
Logo Geotab
Logo Lightspeed
Logo NIRPA
Logo Ictivity
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103007 persberichten
6988 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16962 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR