www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 36 dagen geleden)
Bedrijf:

Marktplaats.nl gekozen tot beste handelsite bij Thuiswinkel Awards 2008

Emmeloord, 28 maart 2008 – Marktplaats.nl is gisteravond tijdens de Nationale Thuiswinkel Awards uitgeroepen tot beste webwinkel 2008 in de categorie ‘grote handelsites’. Ruim 90.000 consumenten beoordeelde de door hen zelf genomineerde webwinkels met een rapportcijfer. De Nationale Thuiswinkel Awards is een initiatief van brancheorganisatie Thuiswinkel.org. De publieksprijs werd ook in de categorieën ‘computer hard- en software’, ‘cd’s, dvd’s, boeken, tijdschriften en games’, ‘consumentenelektronica, huishoudelijke apparatuur en telefonie’, ‘persoonlijke verzorging en levensmiddelen’, ‘mode’, ‘reizen en vrije tijd’, ‘sport, speelgoed, hobby en cadeau’ en ‘warenhuizen’ uitgereikt.

“Een publieksprijs is de mooiste prijs die je kunt ontvangen”, zegt Eugenie van Wiechen, Managing Director eBay.nl en Marktplaats.nl. “Meer dan 900.000 mensen hebben door te stemmen gezorgd dat wij werden genomineerd en uiteindelijk als winnaar uit de bus zijn gekomen. Wij zijn dan ook ontzettend vereerd met deze blijk van waardering van onze gebruikers.”

Over Marktplaats.nl
Marktplaats.nl, opgericht in 1999, was in Nederland een van de eerste websites die zich volledig richtte op rubrieksadvertenties. Sinds de oprichting is de onderneming uitgegroeid tot de populairste website op dit gebied in Nederland met een nog altijd groeiende klantenbasis van particulieren en kleine bedrijven. Per dag worden er meer dan 220.000 nieuwe advertenties op de website geplaatst, van kleding en verzamelobjecten tot auto’s en huisraad. De onderneming maakt sinds november 2004 onderdeel uit van eBay. Marktplaats is gevestigd in Emmeloord. Kijk voor meer informatie op: www.marktplaats.nl.

Voor meer informatie:
Julien Mohr
Account Executive
Text 100 Public Relations
Direct: +31 (0)20 530 43 35
E-mail: julien.mohr@text100.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 36 dagen
Marktplaats B... contact  

020 808 74 69
www.marktplaats.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu