www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 116 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Nieuwe leden voor Raad van Commissarissen Inter Access

Hilversum, 26 maart 2008 - Drs. Dick M. Sluimers en drs. Leon P.E.M van den Boom zijn toegetreden tot de Raad van Commissarissen (RvC) van ICT-dienstverlener Inter Access Groep BV.

De heer Sluimers is werkzaam als voorzitter van de Directieraad van de Stichting Pensioenfonds ABP. Hij was eerder onder meer directeur-generaal van de Rijksbegroting bij het ministerie van Financiën en plaatsvervangend thesaurier-generaal, tevens directeur Algemene Financiële en Economische Politiek (AFEP) bij het ministerie van Financiën. De heer Sluimers vervult op dit moment tevens commissariaten bij Atradius N.V. en Golfteam Holland.

De heer Van den Boom is partner bij Park Corporate Finance in Laren. Hij was daarvoor onder meer werkzaam als lid van de Raad van Bestuur van NIB Capital Bank NV en managing partner bij de Van den Boom Groep. Hij vervult op dit moment commissariaten bij ASM International NV, FD Media Groep, Blue Fox Enterprises NV, Nyloplast NV, RFS Holding BV (Wehkamp), IE Holding BV en Broekhuis Training Groep BV.

Gerard Willemse, oprichter en voorzitter van de Raad van Bestuur van Inter Access: "De kennis en ervaring van de heren Sluimers en Van den Boom zullen bijdragen aan het realiseren van onze ambitie om de toonaangevende positie in IT-dienstverlening in Nederland verder uit te bouwen." De zittende leden van de RvC zijn dr. J.C.M. Hovers (voorzitter) en mr. R.H.L.M. van Boxtel. Mevrouw mr.drs. E. Willemse heeft in december 2007 afscheid genomen van de Raad van Commissarissen van Inter Access Groep BV. Zij was sinds 2001 commissaris van de onderneming vanuit de overname van NCCW.

# # #

Over Inter Access
Met ruim 1.100 medewerkers in Nederland en België is Inter Access de IT-dienstverlener voor de ontwikkeling èn het beheer van de informatievoorziening van middelgrote en grotere organisaties in de publieke sector, zorg, handel, industrie en financiële dienstverlening. Met onze kernactiviteiten Consulting, Technology, Solutions en Managed Services bieden we onze klanten integrale IT-oplossingen op basis van standaardcomponenten dan wel op basis van maatwerk, of door de inzet van mensen met hoogwaardige kennis en ervaring.

Inter Access kiest bewust voor het toepassen van op standaarden gebaseerde technologie van de toonaangevende leveranciers IBM, Microsoft, Oracle en SAP. Daardoor zijn krachtige partnerships gegroeid en ontvangt Inter Access jaar na jaar prestigieuze innovatieprijzen.

Voor meer informatie:

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Anja Breunis
Telefoon: 030 656 50 70
E-mail: interaccess@lvtpr.nl

Inter Access B.V.
Lindy Dragstra
Telefoon: 035 688 84 54
E-mail: lindy.dragstra@interaccess.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 116 dagen
Inter Access B.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu