www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 93 dagen geleden)
Bedrijf:

Wynmalen Materials Handling in Vlaardingen – kiest voor Microsoft Dynamics NAV en Dysel ELC™

Amsterdam – 25 maart 2008. Wynmalen Materials Handling in Vlaardingen kiest de Equipment Life Cycle™ oplossing van Dysel als vervanging van hun huidig pakket.

Dysel is een Microsoft Gold Certified Partner en wereldwijd leverancier van het software-pakket Equipment Life Cycle. Dit pakket is gebaseerd op Microsoft Dynamics NAV. ELC ™ wordt gezien als één van de meest geavanceerde Service en Verhuur oplossingen, gericht op service en verhuur georiënteerde productie- en handelsbedrijven.

De ervaring van Dysel bij collega bedrijven en bij overige grote service en verhuur bedrijven speelde een belangrijke rol in deze keuze. De ELC software van Dysel draait al in bij een groot aantal gerenommeerde bedrijven in Nederland. Het hoofdkantoor van Dysel is gevestigd in Weerselo (Nederland).

Wynmalen ziet de invoering van ELC als een optimalisatie van hun bedrijfs-processen, zodat blijvend tegemoet gekomen kan worden aan de wensen/eisen en vragen van haar klanten. Wynmalen Materials Handling is in staat middels de samenbundeling van multi-brand producten en de technische expertise ieder soort logistieke of service order, vanaf een parts-bestelling tot grote logistieke projecten -zoals een (her)inrichting van een magazijn of distributie centrum- turn key uit te voeren.

Wynmalen Materials Handling is importeur/leverancier van een uitgebreide range van gerenommeerde merken van heftrucks, logistieke hulpmiddelen en accessoires, waaronder YALE magazijn-en heftrucks, VOTEX-BISION zijladers, TCM heftrucks, MIAG explosiebeveiligde heftrucks, FANTUZZI zijladers en TURBO veegmachines.

Over Wynmalen
Wynmalen Materials Handling B.V. is in 2006 ontstaan uit een fusie tussen de organisaties van YALE Nederland te Vlaardingen en de voormalige Intern transport divisie van Wynmalen & Hausmann te Heteren en behoort sinsdien tot de Citadel Industries groep.

Over Dysel
Dysel levert standaard Dealer Management oplossingen op het gebied van Enterprise Resource Planning software voor service en verhuur georiënteerde branches. De combinatie van onze standaard dealermanagement oplossingen voor machine verhuur software, gestandaardiseerde 'Microsoft sure step' projectaanpak, jarenlange ervaring en inbreng van 'best practices' met uitstekende branchekennis, garanderen wij een hoge kwaliteit van implementatie, lage kosten en een tijdige oplevering.

ELC™ software van Dysel is een totaaloplossing voor bedrijven, die zich bezig houden met het inkopen, assembleren, verkopen, verhuren, onderhouden en beheren van machines / apparaten en/of wagenparken. ELC is ontwikkeld om processen te vereenvoudigen waarbij de gehele levenscyclus van machines / apparaten gevolgd wordt. ELC is een op Microsoft Dynamics NAV gebaseerde bewezen oplossing die over de gehele wereld gebruikt wordt door zowel grote als kleinere bedrijven.

Voor meer informatie:
Dysel bv
Echelpoelweg 8
7595 KA Weerselo
www.dysel.com

Verstreken tijd: 18 jaar en 93 dagen
Dysel BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu