Amsterdam, 25 maart 2008 – Het grootste computermagazine van Duitsland, Computerbild, heeft G DATA AntiVirus 2008 uitgeroepen tot beste virusbescherming voor Vista. In totaal werden acht antivirus producten onder de loep genomen, maar net als vorig jaar kwam G DATA als beste uit de test. Computerbild constateerde het hoogste aantal virusdetecties en de snelste responsetijd voor nieuwe veiligheidsrisico’s.
Volgens Computerbild biedt G DATA AntiVirus 2008 op dit moment de beste bescherming voor PC’s met Vista. Naast de goede detectie en verwijdering van malware, waren de testers vooral onder de indruk van de recordbrekende responsetijd. Geen andere aanbieder kon G DATA hierin bijhouden: het duurde enkel 19 minuten voordat G DATA AntiVirus 2008 Vista beschermde tegen nieuwe virussen. Dit is meer dan 30 minuten sneller dan het volgende beste product.
Het product G DATA AntiVirus 2008 is dit seizoen al vier keer als beste bekroond door PC Welt, PC World en het Windows Vista magazine. In Nederland werd G DATA InternetSecurity door de Consumentenbond vorig jaar als “Beste Koop” uitgeroepen. Ook bij PCM, PC Magazine, Winmag en ComputerTotaal viel G DATA afgelopen jaar in de prijzen.
“De G DATA DoubleScan technologie liet zijn superioriteit ook zien in de test van Computerbild: 100% detectie voor bekende virussen en 99,79% voor zeldzame malware. Geen andere fabrikant kon vergelijkbare resultaten geven”, aldus Ralf Benzmüller, hoofd van G DATA Security Labs.
Top 8 onder Vista volgens Computerbild:
1. G DATA AntiVirus 2008
2. Kaspersky Antivirus 7.0
3. Avira Antivir PersonalEdition Classic
4. F-Secure Antivirus 2008
5. Bitdefender Antivirus 2008
6. Symantec Norton Antivirus 2008
7. Panda Security Antivirus 2008
8. McAfee Virusscan Plus 2008
Over G DATA Security
G DATA Security is een specialist in internetbeveiliging en een pionier op het gebied van virusbescherming. G DATA ontwikkelde ruim 20 jaar geleden al zijn eerste antivirusprogramma. Geen enkele andere Europese beveiligingsleverancier heeft de afgelopen vijf jaar meer nationale en internationale testoverwinningen geboekt dan G DATA. Zo won G DATA in 2007 in Nederland onder meer tests van de Consumentenbond (Beste Koop) en van computerblad PCM (Beste Koop en Beste Product).
Als kwaliteitsleider combineert G DATA de beste beveiligingstechnologieën ter wereld in zijn producten. Voorbeelden hiervan zijn de DoubleScan-technologie met twee onafhankelijke virusscanners of de real time beveiliging van het OutbreakShield. De productportfolio van G DATA Security omvat beveiligingsoplossingen voor eindgebruikers, middelgrote en grote ondernemingen.
G DATA beveiligingsoplossingen zijn beschikbaar in de VS, Japan, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Italië, Spanje, Canada, Polen, Korea, Nederland, België, Oostenrijk, Zwitserland, Hongarije en Luxemburg. Het hoofdkantoor van het bedrijf is gevestigd in Bochum (Duitsland).
Meer informatie is te vinden op
www.gdata.nl # # #
Meer informatie over G DATA
Edelman
Margriet Luttikhuizen
T 020 30 10 980
E
Margriet.luttikhuizen@edelman.com G DATA
Thorsten Urbanski
T +49 (0) 234 9762-239
E
Thorsten.urbanski@gdata.de