www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 66 dagen geleden)
Bedrijf:

ISPConnect start onderzoek naar landrush numerieke .nl-domeinnamen

Castricum, 3 maart 2007 - Branchevereniging ISPConnect is naar aanleiding van de volledig mislukte landrush van numerieke .nl-domeinnamen een onderzoek gestart. Tientallen tussenpersonen van SIDN konden bij de start van de vrijgave van de numerieke .nl-domeinnamen tenminste 20 minuten lang geen verbinding krijgen met de systemen van SIDN.

Toen het na 20 minuten enkele tussenpersonen weer lukte verbinding te maken, waren er volgens SIDN al 16.000 numerieke .nl-domeinnamen (grotendeels door domeinkapers) aangevraagd en lukte het tussenpersonen veelal niet meer om de door hun klanten aangevraagde numerieke .nl-domeinnamen te registreren.

Naar aanleiding van deze problematiek is er contact geweest tussen SIDN en ISPConnect. Daarbij is door de SIDN directie verzekerd dat er geen sprake zou zijn van excessieve hoeveelheden registraties door enkele partijen gedurende de periode dat veel tussenpersonen de systemen van SIDN niet konden bereiken. Nu de numerieke .nl-domeinnaam registraties definitief zijn ingevoerd door SIDN, blijkt echter uit onderzoek van ISPConnect dat dit wel het geval is.

Daarom heeft ISPConnect onder de SIDN tussenpersonen een onderzoek gestart naar de landrush van numerieke .nl-domeinnamen, om te kijken hoe groot de problemen daadwerkelijk zijn en ook om de standpunten van de verschillende tussenpersonen over de ontstane situatie in kaart te brengen.

Robert Nieuwenhuijse, bestuurslid van ISPConnect:

Consumenten hadden de verwachting dat ze een goede kans maakten om hun favoriete nummers als .nl-domeinnaam te registreren en hebben dan ook in groten getale voorregistraties bij onze leden ingediend. Het feit dat zij feitelijk geen kans maakten om hun eigen numerieke .nl-domeinnaam bestaande uit een getal onder de 2100 te registreren, schaadt het vertrouwen in onze leden, de branche en de SIDN.”

ISPConnect roept alle SIDN tussenpersonen op om via de website van ISPConnect (www.ispconnect.nl) deel te nemen aan het onderzoek.



Over ISPConnect:
Branchevereniging ISPConnect heeft tot doel om collectief de belangen te behartigen van Internet Service Providers. ISPConnect is met 60 leden de belangrijkste collectieve belangenbehartiger van Internet Service Providers.

Voor meer informatie:

Arnout Veenman, voorzitter
Telefoon: (+31) (0)6 421 333 45

Robert Nieuwenhuijse, bestuurslid
Telefoon: (+31) (0)6 456 309 60

Vereniging ISPConnect Nederland
Telefoon: (+31) (0)251 714 033
E-mail: info@ispconnect.nl
Website: www.ispconnect.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 66 dagen
Vereniging ISP.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl