Utrecht, 20 februari 2008 - FileMaker organiseert voor de dertiende keer het jaarlijkse ontwikkelaarscongres. Dit jaar vindt het congres plaats van 13 tot 17 juli in Phoenix (Arizona, VS). Het congres is bij uitstek de ontmoetingsplaats voor naar verwachting meer dan 1000 FileMaker-gebruikers en -ontwikkelaars wereldwijd. Alle deelnemers ontvangen een exemplaar van FileMakers nieuwste versie, Pro 9 Advanced, ter waarde van 499 euro.
Het thema van het congres is dit jaar ´ De FileMaker Code: ontrafel de geheimen voor het succesvol ontwikkelen van oplossingen´. Deelnemers hebben de mogelijkheid kennis te maken met nieuwe technologieën, hun ontwikkelcapaciteit te vergroten en een tipje van de sluier opgelicht te krijgen van FileMakers toekomstige versies.
“Het FileMaker-ontwikkelaarscongres van afgelopen jaar was zeer succesvol: 94 procent van de deelnemers gaf aan hetgeen ze geleerd hadden tijdens het congres onmiddellijk te kunnen toepassen”, zegt Ryan Rosenberg, FileMaker vice president of marketing and services. “Voortbordurend op het succes van vorig jaar bieden we meer praktijkgerichte technische en zakelijke workshops. Alle workshops hebben een positief effect op de vaardigheden en het succes van ontwikkelaars.”
Tijdens het congres worden technische sessies gegeven door FileMaker-technici en zijn ontmoetingen mogelijk met productmanagers en technisch-medewerkers. FileMaker zal tijdens het congres tevens oplossingen en producten van derden presenteren, onder andere in de vorm van netwerkevenementen.
Programma & inschrijving
Het FileMaker-ontwikkelaarscongres vindt plaats in het JW Marriott Desert Ridge Resort & Spa in Arizona. Inschrijving is mogelijk via
www.filemaker.com/devcon. Bij inschrijving voor 16 mei 2008 ontvangen deelnemers een korting van 200 dollar. De bijeenkomst biedt meer dan zeventig sessies en workshops die zich richten op nieuwe middelen en technieken, met extra aandacht voor sessies op het gebied van Web services en PHP. Nieuw dit jaar zijn een aantal workshops die worden gegeven aan de hand van de FileMaker Training Series, het officiële onderwijsprogramma van de FileMaker 9-productlijn. Workshops voor de zakelijke ontwikkelaar worden gegeven met als doel de ontwikkelaars te helpen bij het vergroten van hun zakelijke mogelijkheden.
FileMaker
FileMaker is de toonaangevende leverancier van databasesoftware. Wereldwijd gebruiken miljoenen individuen en werkgroepen FileMaker Pro om productiever en efficiënter te werken. Bedrijven, overheden, scholen en universiteiten gebruiken FileMaker voor het beheren van relaties, projecten, beeldmateriaal en andere informatie. De veelbekroonde FileMaker-software biedt een legendarisch gebruiksgemak. Naast de FileMaker-productreeks biedt FileMaker ook kant-en-klare oplossingen om informatie van desktop tot het internet te delen. FileMaker is de databasesoftwaredivisie van Apple Computer. Meer informatie biedt
www.filemaker.nl.
Meer informatie:
FileMaker Nederland
Ive Defaix
e:
ive@smp.nl t: (030) 241 33 23
PublieksWerk B.V.
Mirja van Baggem
e:
filemaker@publiekswerk.nl t: (020) 486 21 39