www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 76 dagen geleden)
Bedrijf:

Human Inference benoemt Jean Keultjes tot Chief Financial Officer

Arnhem, 14 februari 2008 – Human Inference, Europees marktleider op het gebied van datakwaliteitsoplossingen, heeft Jean Keultjes benoemd tot Chief Financial Officer (CFO). In deze functie zal Keultjes verantwoordelijk zijn voor de financiële strategie, planning en de boekhouding. Verder is Keultjes verantwoordelijk voor de financiële rapportage richting het management team en de raad van commissarissen. Tot slot ondersteunt Keultjes CEO Hugo Verwijs in de communicatie met analisten en investeerders.

Keultjes heeft meer dan tien jaar ervaring in de financiële wereld. Hij heeft diverse posities bekleed bij, PricewaterhouseCoopers, Equant NV en Novagraaf Holding BV. Bij zijn laatste werkgever was Keultjes ‘group controller’.

“Human Inference is met de kapitaalinjectie van GIMV en Iris Capital in een nieuwe fase van haar bestaan beland. Voor een financiële man liggen er in een dergelijke nieuwe fase interessante uitdagingen. Bovendien werk ik graag in een professioneel en gemotiveerd team waar ook nog ruimte voor humor en ontspanning is”, aldus de nieuwe CFO Jean Keultjes.

CEO Hugo Verwijs voegt hier aan toe: “Als een bedrijf hard groeit en er bovendien aan internationale expansie gewerkt wordt, is ieder detail belangrijk. Zeker ook waar het de financiën betreft. In zo’n periode is het cruciaal dat er op de CFO positie iemand zit die kennis, rust en toekomstvisie meebrengt. Keultjes heeft dat en straalt dat ook uit. We zijn blij met zijn komst en verwachten veel van de samenwerking”

Over Human Inference
Human Inference is marktleider op het gebied van oplossingen die de kwaliteit van gegevens verbetert en vervuiling voorkomt. De software is gebaseerd op natuurlijke taalverwerking die gebruikmaakt van landspecifieke kennis. Daarnaast kunnen gegevens vanuit verschillende databronnen geïntegreerd worden. De oplossingen zijn toegesneden op grote databases en bedrijfskritische systemen waarbij goede gegevenskwaliteit essentieel is.

Meer dan 220 bedrijven zetten de Human Inference oplossingen in voor het bereiken van customer intimacy, operational excellence en compliance. Gegevens van hoogwaardige kwaliteit zijn immers een harde voorwaarde voor het bereiken en behouden van een eenduidig klantbeeld, voldoen aan regelgeving, opsporing van fraude en efficiënte zoekprocessen in call centers.

Naast het hoofdkantoor in Arnhem heeft Human Inference ook vestigingen in Engeland, Duitsland,België en India en vertegenwoordigingen in Frankrijk, Italië, Zwitserland, Oostenrijk en Maleisië. Human Inference software is in gebruik bij, onder andere, ABN AMRO, Allianz, Belastingdienst Automatiseringscentrum, Centraal Beheer Achmea, Center Parcs, Delta Lloyd verzekeringsgroep, KPN Telecom, ING, RWE Energy, Essent, E.ON IS GmbH, NS Reizigers, O2 GmbH & Co. KG, Schufa, Sparkassen Informatik GmbH & Co. KG, Telegraaf, Wegener en TNT Express GmbH.

Voor meer informatie: www.humaninference.com

Voor meer informatie:
Human Inference
Hans Dill, Marketing Manager
Tel. +31 (0)26 3550655
Email: Hans.Dill@HumanInference.com

Verstreken tijd: 18 jaar en 76 dagen
Quadient Data .. contact  

+31 (0)26 3550655
www.quadient.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl