www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 85 dagen geleden)
Bedrijf:

Nieuwe uitgave EPO Elements monitorsoftware

VERNIEUWINGEN GEREALISEERD IN SAMENWERKING MET BUSINESS PARTNERS

Zutphen, 13 februari 2008 – C-it, The Early Warning Company, annonceert per heden een nieuwe uitgave van haar monitorsoftware EPO Elements. Deze versie, 5.0, bevat 28 nieuwe onderdelen. De functionaliteit is verder vergroot kunnen worden mede op basis van de inbreng van gecertificeerde EPO Services Providers. Eén van deze business partners, Duncker & Munnikhuis uit Utrecht, is de afgelopen maanden nauw betrokken geweest bij het in de praktijk testen van de EPO Elements 5.0 bètaversie.

Toevoegingen aan de nieuwe software zijn o.a. extra beveiligingsmogelijkheden, meerdere talen, gedetailleerder rapportage en specifieke tools om Service Level Agreements realtime te kunnen monitoren.

“Wij hebben met deze nieuwe grote versie de oorspronkelijke drie softwareontwerp uitgangspunten, nl. het open karakter, keep it simple functionaliteit en modulaire opbouw, kunnen vasthouden”, stelt technisch directeur Arjen de Ronde van C-it. “Hoewel ook de nieuwe roadmap steeds meer wordt gevuld met ontwerpdoelen om oplossingen te bieden voor specifieke business vraagstukken, blijven we onverminderd aan deze uitgangspunten vasthouden. Klanten rekenen daar gewoon op.”



Zie verder www.epo-elements.nl.

Over productreviews:
Voor de ICT-vakpers is een informatiepakket samengesteld om EPO Elements 5.0 te kunnen beoordelen. Het pakket bestaat uit beschreven eindgebruikerservaringen, software specificatieoverzicht, volledige functionele versie EPO Elements 5.0 voor het gebruik van maximaal 30 dagen en ten slotte de EPO prijslijst met het complete overzicht van gerelateerde EPO producten. Aanvraag van dit informatiepakket via onderstaand perscontact.

Over C-it:
C-it, The Early Warning Company, is een Nederlandse onderneming gevestigd in Zutphen die Early Warning Systemen ontwerpt, bouwt en op de markt brengt op basis van in eigen beheer ontwikkelde hard- en software. De monitorsoftware EPO Elements en de e-Nose, een elektronische neus die veranderingen in luchtsamenstelling detecteert, zijn twee ontwikkelingen van C-it die voor het eerst in 2006 beschikbaar zijn gekomen voor grootschalige distributie.
Zie ook www.TheEarlyWarningCompany.nl.

Over EPO Elements:
EPO Elements is monitorsoftware die wordt toegepast om - al dan niet op afstand - bedrijfskritische ICT- en niet-ICT-objecten evenals beheerprocessen te bewaken. EPO bestaat acht jaar en is onder de naam EPO Elements als softwareproduct voor het MKB sinds maart 2006 beschikbaar. In mei 2006 zijn de eerste EPO business partners gecertificeerd. Gedurende 2007 is het aantal partners gegroeid naar 27. Zij zijn actief op het EPO forum (zie www.epo-elements.nl). EPO Elements is voor ICT-wederverkopers in Nederland te koop via Value Added Distributor ETC (zie www.etcdistribution.nl/epo).

Gerelateerde persberichten over C-it:
MKB VAART STEEDS MEER BLIND OP ICT LEVERANCIER. Onderzoek: ICT-bestedingen veelal ad-hoc – 2 april 2007
OCG-ICT en C-IT SLUITEN MANTELOVEREENKOMST – 19 maart 2007
C-IT en SECUFONE GAAN SAMENWERKING AAN – 14 maart 2007
C-IT BRENGT NIEUWE VERSIE EPO ELEMENTS – 13 maart 2007
EPO PARTNERPROGRAMMA 2007 voor ICT-RESELLERS – 6 maart 2007
EPO Resellers gecertificeerd door ETC Pluz en C-it – 29 juni 2006
UITNODIGING: EPO SEMINAR VOOR ICT-RESELLERS OP 25 APRIL 2006 – 10 april 2006
C-it toont EPO monitorsoftware op TINE 2006 – 20 maart 2006
C-it introduceert monitorsoftware EPO – 7 maart 2006
C-it to speak about e-Nose at IFPAC – 20 februari 2006
ETC Pluz sluit distributieovereenkomst met C-it – 18 januari 2006

Perscontact:
C-it, The Early Warning Company – www.c-it.nl - Marspoortstraat 2 – 7201 JB Zutphen
telefoon 088 558 5250 - Henny.Oord@c-it.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 85 dagen
C-it, The Earl.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR