www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 89 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Ericsson levert HSPA mobiele breedbandtechnologie voor Lenovo-notebooks

Rijen, 4 februari 2008 - Ericsson (NASDAQ:ERIC) heeft een overeenkomst gesloten met pc-fabrikant Lenovo voor de levering van mobiele breedbandmodules gebaseerd op HSPA. Lenovo is de eerste klant van Ericsson die gebruikmaakt van deze modules. De Lenovo ThinkPad-notebooks beschikken vanaf begin 2008 over de mobiele breedbandtechnologie.

HSPA biedt een snelle verbinding die vergelijkbaar is met DSL, maar dan draadloos en met een maximale downloadsnelheid van 14,4 Mbps en een uploadsnelheid van 2,0 Mbps. Op dit moment zijn er meer dan 160 commerciële HSPA-netwerken wereldwijd die meer dan een miljard afnemers bedienen.

Ericsson’s mobiele breedbandmodules vormen een eenvoudige, aantrekkelijk geprijsde oplossing voor snel draadloos internet. De modules zijn specifiek ontworpen voor toepassing in notebooks. Volgens algemene marktvoorspellingen zullen er in 2011 jaarlijks ongeveer 200 miljoen notebooks verschijnen, waarvan de helft volgens Ericsson voorzien zal zijn van een HSPA mobiele breedbandmodule.

“Lenovo is gericht op innovatie van pc’s en voorziet zijn producten graag van de nieuwste technologie”, aldus Frances O’Sullivan, Senior Vice President van de Product Group van Lenovo. “Onze ontwikkelaars werken samen met Ericsson om de ThinkPads te voorzien van de snelste en meest betrouwbare breedbandverbinding. Dit moet het mobiele werken verder vereenvoudigen.”

Kurt Jofs, Executive Vice President en hoofd van de Business Unit Networks bij Ericsson: “Meer en meer mensen willen met hun telefoon en notebook diensten gebruiken die ze voorheen alleen via vaste of WiFi-netwerken konden gebruiken. Ericsson wil op breedbandgebied doen, wat we 20 jaar geleden voor de telefoon hebben gedaan: het overal mobiel en toegankelijk maken voor iedereen. We waarderen Lenovo’s innovatieve aanpak en zien uit naar een lange samenwerking. “



Over Ericsson
Ericsson is ‘s werelds grootste leverancier van technologie en diensten aan telecom-operators. Als marktleider van 2G en 3G mobiele technologieën levert Ericsson communicatiediensten en beheert het netwerken die meer dan 185 miljoen mobiele abonnees bedienen. Het bedrijfsportfolio uit mobiele en vaste netwerkinfrastructuren en breedband- en multimediaoplossingen voor operators, bedrijven en ontwikkelaars. Door de joint venture met Sony Ericsson biedt het consumenten mobiele telefoons met uitgebreide functionaliteit.

Ericsson brengt zijn visie op ‘communicatie voor iedereen’ in de praktijk door innovatie, technologie en hoogwaardige zakelijke oplossingen. Het bedrijf is met meer dan 70.000 medewerkers actief in 175 landen en genereerde in 2007 een omzet van 27,9 miljard USD. Ericsson is opgericht in 1876, heeft zijn hoofdkantoor in Stockholm en is genoteerd aan de beurzen van Stockholm, London en de Nasdaq.

Voor meer informatie: www.ericsson.com of www.ericsson.mobi.

Meer informatie:
Ericsson Northern Europe
Sylvia van Haren (Media Relations)
Tel.: +31 (0)161 242973
sylvia.van.haren(at)ericsson.com

Whizpr
Chantal Schepers
Tel: +31 (0)317 410 483
chantal(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 89 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Ericsson contact  

+31 161 24 9911
www.ericsson.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu