www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 162 dagen geleden)
Bedrijf:

Sony introduceert muisstille Full HD Home Theatre projector

Badhoevedorp, 30 januari 2008 – Sony breidt zijn lijn van BRAVIA Home Theatre projectoren uit met de Full HD projector VPL-VW40. Deze nieuwe projector beschikt over Silicon X-Tal Reflective Display-technologie (SXRD), die oorspronkelijk is ontwikkeld voor bioscoopsystemen. Deze technologie zorgt voor haarscherp 1080p Full HD beeld, ruisonderdrukking en kleurverbetering. Bovendien is de ventilator met slechts 22 decibel zeer stil.

Belangrijk onderdeel van deze projector is de van de LCD-tv’s bekende BRAVIA Engine. Deze processor zorgt ervoor dat elk individueel beeld digitaal verwerkt wordt. Beeldruis hoort hierdoor tot de verleden tijd, terwijl kleuren intens en natuurgetrouw worden weergegeven. De projector is snel aan te passen aan een andere opstelling in de kijkruimte, doordat de stand van de lens zowel horizontaal als verticaal is aan te passen. Verticale aanpassing kan bovendien gemotoriseerd via de afstandsbediening.

Advanced Iris 2
Dankzij het Advanced Iris systeem met een hoog contrastratio van 15.000:1 wordt elk beeld haarscherp geprojecteerd met een extreme diepteweergave. Het Sony Advanced Iris 2 systeem reageert automatisch op het lichtniveau per scène en past het beeld aan om de beste resultaten te krijgen. Hierdoor gaan er ook in donkere scènes geen details in de schaduw verloren.

24p True Cinema
Naast Full HD ondersteunt deze projector 24p True Cinema. Dit betekent dat films die worden afgespeeld met de PlayStation3 of Blu-ray Disc speler met de originele ‘filmische weergave’ van 24 frames per seconde worden vertoond. De VPL-VW40 is hiervoor voorzien van twee 1080/24p HDMI-aansluitingen.

Beschikbaarheid
De VPL-VW40 komt voorjaar 2008 op de markt. De prijs is nog niet bekend.

Klik hier (pdf) voor het volledige Engelstalig persbericht en de uitgebreide specificaties van de Sony VPL-VW40.

 
Afbeeldingen op hoge resolutie zijn beschikbaar via sony(at)whizpr.nl


X

Neem voor meer informatie contact op met:
Hans den Heijer, PR Manager Sony Nederland
Tel: 020 658 1640 / e-mail: hans.den.heijer(at)eu.sony.com

Over Sony:
Sony fabriceert audio-, video-, communicatie- en informatietechnologieproducten voor de consument en de zakelijke markt wereldwijd. Met muziek, films, spelletjes en online ondernemingen bevindt Sony zich in een unieke positie als een van de belangrijkste consumentenmerken ter wereld. Sony behaalde in het boekjaar dat afliep op 31.03.07 een geconsolideerde omzet van 55,83 miljard euro (8,269 miljard yen). Wereldwijd werken bij Sony ongeveer 163.000 mensen. In Europa boekte Sony in het boekjaar dat afliep op 31.03.07 een geconsolideerde omzet van 13,71 miljard euro (2.038 miljard yen) gebaseerd op een gemiddelde wisselkoers voor diezelfde periode van 148,6 yen voor één euro. Sony Europe, met als hoofdkantoor het Sony Center op de Potsdamer Platz in Berlijn, is verantwoordelijk voor de activiteiten op elektronicagebied in Europa en noteerde een geconsolideerde omzet van 9,12 miljard euro.

Bezoek voor nadere informatie over Sony de websites: www.sony-europe.com en www.sony-europe.com/presscenter.

Verstreken tijd: 18 jaar en 162 dagen
Sony Nederland contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR