ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 153 dagen geleden)
Bedrijf:

LG introduceert de Dark Silver Viewty mobiele telefoon

550.000 keer verkochte 5.0- cameratelefoon met touchscreen regelrechte verkoophit

Almere, 28 januari 2008 – LG Electronics introduceert de LG Viewty (LG-KU990) in de nieuwe kleurstelling Dark Silver. De immense populariteit van de Viewty is de voornaamste reden voor de lancering van deze nieuwe elegante kleurvariant. Zo ging de zwarte camera-telefoon van LG wereldwijd al meer dan 550.000 keer over de toonbank. Hiermee breekt de LG Viewty alle verkooprecords.

LG brengt de LG Viewty in het zilver uit, omdat deze kleur de eerste keuze is van stijlbewuste consumenten die zoeken naar een elegante, superieure mobiele telefoon die een verlengstuk vormt van hun persoonlijke stijl. LG deed onderzoek naar kleurvoorkeur onder consumenten in Europa. Zilver kwam als beste uit de test: voorspellingen wijzen uit dat het dé telefoonkleur is voor 2008.

“De nieuwe Dark Silver Viewty heeft alle kwaliteiten van de zwarte versie. Naast de nieuwe, stijlvolle kleur hebben we ook het ‘Jog Wheel’ aangepast. Dit is de ring om de lens van de camera, waarmee snel door het menu van de telefoon gescrold kan worden. Vanuit feedback van consumenten bleek dat het nieuwe ‘Jog Wheel’ het scrollen door het menu vereenvoudigt. Daarbij is de nieuwe Viewty een mobiele telefoon met een statement. Zijn nieuwe look vormt een perfecte aanvulling op het slanke design en de intelligente functies”, zegt dr. Skott Ahn, CEO van LG Electronics Mobile Communications Company.

De nieuwe LG Viewty is uitgerust met een vijf megapixel camera en 3,0 inch-touchscreen. Niet voor niets zijn er in tweeënhalve maand ruim 550.000 toestellen verkocht. De Europese verkoopcijfers zijn inmiddels (sinds de Europese lancering in november 2007) gestegen tot meer dan 310.000 verkochte telefoons. LG verwacht dat de Viewty uitzonderlijk goed blijft verkopen. Vandaag de dag gaan er wereldwijd ongeveer 10.000 toestellen per dag over de toonbank, waarvan ongeveer 6.300 in Europa.

De wens en behoefte van de consument zijn bij LG bepalend voor de productontwikkeling. Dat bewijst het bedrijf wederom met de Dark Silver Viewty. In Nederland is deze nieuwe variant van de Viewty vanaf begin februari verkrijgbaar voor de prijs van 499 euro inclusief btw, zonder abonnement.

###

Over LG Viewty
De LG Viewty is de nieuwste hoogwaardige vijf megapixel camera van LG Electronics. Het toestel biedt functionaliteit die voorheen alleen voorbehouden was aan high-end digitale camera’s, waaronder handmatige focus, stabilisator en een ISO 800 voor fotografie binnenshuis of ’s nachts. De telefoon kan ook videobeelden opnemen met maximaal 120 frames per seconde, de hoogste framesnelheid voor de camera van een mobiele telefoon. De video’s zijn vervolgens te bewerken en direct te uploaden naar YouTube. Een ‘full LCH touch screen’ en Mobile XD-engine bieden een bredere en helderder beeldweergave, terwijl het Jog Wheel aan de achterkant zorgt voor maximaal gebruiksgemak. Met de meegeleverde styluspen kunnen gebruikers digitaal ‘schrijven’ op foto’s en bestanden bewerken.

Over LG Electronics
LG Electronics is een van ’s werelds grootste producenten van consumentenelektronica en een technologische vernieuwer op het gebied van informatie, communicatie en elektronica. 80 dochterondernemingen bieden werk aan meer dan 82.000 mensen wereldwijd. LG Electronics is ’s werelds grootste producent van plasmaschermen, CDMA-handsets, airconditioners, apparatuur voor optische opslag, dvd-spelers en home cinema-systemen. LG Electronics is onderverdeeld in vier bedrijfsonderdelen: Mobile Communications, Digital Appliance, Digital Display en Digital Media. De wereldwijde omzet over 2006 bedraagt ruim 38,6 miljard dollar. Voor meer informatie: www.lge.nl.

Beeldmateriaal is beschikbaar op: www.lvtpr.com/imagegallery.

Voor meer informatie en high-res beeldmateriaal:
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Annemiek Driessen / Lonneke Koelemaij
Telefoon: 030 65 65 070
E-mail: LG@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 153 dagen
LG Electronics contact  

0900 543 5454
www.lge.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl