Veenendaal, 24 januari 2008 – Logistiek dienstverlener Gam BAKKER heeft gekozen voor het standaardplatform Microsoft Dynamics NAV van Qurius, aangevuld met de branchespecifieke oplossing Q-Logistics voor logistieke dienstverleners en transportbedrijven. Q-Logistics biedt Gam BAKKER, naast een volledig ERP-systeem in het eerste stadium, ook complete functionaliteit op het gebied van transportmanagement en in een later stadium op warehousemanagement.
Van eilandautomatisering naar een geïntegreerde totaaloplossing
Gam BAKKER werkte voorheen nog met verschillende gekoppelde systemen. Gam BAKKER had behoefte aan meer grip op zijn bedrijfsprocessen en aan betere stuurinformatie, van zowel zijn financiële als logistieke stromen. Met het nieuwe systeem zijn beide stromen geïntegreerd in één totaaloplossing. Eric Steltenpool, mede-eigenaar van Gam BAKKER, over het nieuwe systeem: “We kunnen nu door kortere en directere communicatielijnen beter informatie uitwisselen met onze klanten.”
Na een uitgebreide selectieprocedure is uiteindelijk gekozen voor Qurius, onder meer vanwege de expertise op het gebied van transport- en warehousemanagementsystemen (TMS / WMS). Van de TMS/WMS-leveranciers die Nederland tot hun thuismarkt rekenen, deed Qurius in 2007 de meeste TMS/WMS-implementaties. Dit blijkt uit een onderzoek van IT-dienstverlener Capgemini. Steltenpool: “Qurius kon ons een breed pakket met ongekend veel mogelijkheden leveren. Een dergelijk pakket hadden wij nodig, omdat we momenteel een sterke groei doormaken op zowel transport- als warehousegebied. Het nieuwe systeem vormt een goede basis voor al onze logistieke activiteiten, voor ‘morgen’ maar zeker ook met het oog op de verdere toekomst.”
Over Qurius N.V.
Qurius verzorgt ontwerp, realisatie en beheer van op Microsoft-technologie gebaseerde bedrijfsoplossingen en IT-infrastructuren. Qurius telt ruim 1.000 medewerkers; het hoofdkantoor is gevestigd in Zaltbommel. Vanuit vestigingen in België, Duitsland, Denemarken, Engeland, Italië, Nederland, Noorwegen, Spanje en Zweden bedient Qurius ruim 2.800 klanten. Qurius is sinds 1998 beursgenoteerd aan Euronext Amsterdam. Qurius is door Microsoft benoemd tot wereldwijde Microsoft Dynamics Partner of the Year 2007. Meer informatie is beschikbaar op
www.qurius.nl.
Over Gam BAKKER
Logistiek dienstverlener Gam BAKKER uit Middenmeer is gespecialiseerd in zowel nationale als internationale (Frankrijk, U.K., Ierland en Duitsland) geconditioneerde (fijnmazige) distributie. Daarnaast is Gam BAKKER zich steeds meer gaan toeleggen op het aanbieden van warehouse- en daaraan gerelateerde activiteiten. Hiervoor heeft zij 2 jaar geleden een nieuw multifunctioneel warehouse langs de snelweg A7 betrokken. Meer informatie is te vinden op
www.gambakker.nl.
Meer informatie:
Qurius Business Solutions
Hans Broer
E h.broer(at)qurius.com
T +31(0)318 54 49 00
Whizpr
Kyonne Leyser
E qurius(at)whizpr.nl
T +31 (0)317 410 483