ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 168 dagen geleden)

Beveiligingsspecialist Jan van Twillert versterkt Promundo

Zeist, 10 januari 2008 - Promundo, professionals in Advies en Management, breidt de Businessline Risicomanagement uit met beveiligingsspecialist Jan van Twillert. Van Twillert ontwikkelt ondermeer security-incident trainingen voor beveiligingsmedewerkers in verschillende branches, zoals de zorg en de overheid. Trainingen in fysieke beveiliging dragen bij aan de veiligheid op terreinen waarbij calamiteiten de bedrijfsprocessen en continuïteit van de organisatie in gevaar zijn. Deze trainingen worden in Nederland nauwelijks aangeboden.

Jan van Twillert werkte negen jaar bij het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM), waar hij als Hoofd Beveiliging en Bedrijfshulpverlening verantwoordelijk was voor de fysieke beveiliging van het Antonie van Leeuwenhoekterrein, waar tevens het Nederlands Vaccin Instituut (NVI) en het Milieu Natuurplanbureau zijn gevestigd. Hier voerde hij na 11 september veranderingen en verbeteringen door, omdat zowel het RIVM, als het NVI vitale onderdelen van de infrastructuur van Nederland zijn. Daarvoor was hij Districtsmanager van NL Beveiligingsgroep en startte hij zijn carrière bij de Koninklijke Marine. Van Twillert publiceert verder artikelen over alarmopvolging van objectbeveiligers en spreekt op security-conferenties als expert op het gebied van het coachen en trainen van beveiligingsmedewerkers.

“Als Hoofd Beveiliging van het Rijksinstituut van Volksgezondheid en Milieu heb ik gezien hoe belangrijk het is om beveiligingsmedewerkers voor te bereiden op incidenten door middel van oefening en training, “ aldus management adviseur en interim manager Jan van Twillert. “Met Promundo wil ik mijn ervaring inzetten om bij organisaties de beveiliging te versterken door medewerkers voor te bereiden op het kunnen beheersen van incidenten en oefening is daarbij de sleutel tot succes.”

Een foto op hoge resolutie kunt u aanvragen via een e-mail aan promundo(at)whizpr.nl.

Over Promundo:
Promundo -professionals in Advies en Management- levert sinds 2005 tijdelijk advies-, interim- en projectmanagement. Het bedrijf bestaat uit experts werkzaam in drie businesslines: Bedrijfsvoering, Facility Management en Risicomanagement. Promundo adviseert profit en non-profit organisaties in het vertalen van strategische uitgangspunten naar tactische en operationele bedrijfsvoering en verzorgt de daarbij behorende implementatie.

Klanten van Promundo zijn o.a. Dell, ROC Nijmegen, ING, Erasmus MC, Schiphol, Universiteit Utrecht.

Meer informatie is beschikbaar via www.promundo.nl.

Voor meer informatie:

Promundo
Taco Sijbrandij
Tel: +31 (0)6-20602966
E-mailadres: t.sijbrandij(at)promundo.nl

Whizpr
Tessa Weber
Tel: +31 (0)317-410483
E-mail: promundo(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 168 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl