www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 177 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Nederlander gaat massaal voor bijzondere kerstgerechten

Amsterdam, 21 december 2007 - De kans is groot dat je op kerstavond een gerecht op je bord vindt dat net even anders is dan je gewend bent. Nederlanders lopen dit jaar namelijk massaal warm voor kerstgerechten met een bijzondere twist. Dit blijkt uit zoekresultaten van feestdagensite Easydecember.nl.

Ouderwetse kerstgerechten passé
Hoewel de traditionele kerstingrediënten nog altijd populair zijn, is de toepassing dit jaar toch nét even anders. De garnalencocktail wordt vervangen door een garnalensalade of -mousse en kalkoen uit de oven voor een kalkoenroast. De ijstaart is als favoriete dessert van de eerste plaats verdrongen. Als het aan de consument ligt is een warme chocoladepudding het smakelijkste nagerecht.

Koken staat nu voor ontspanning en plezier
“Mensen gaan moeite doen om bijzondere producten en nieuwe smaken te leren kennen”, zegt Makkie Mulder, hoofdredacteur van culinair tijdschrift delicious. “Koken is niet alleen een must meer, maar ook ontspanning en plezier. Zo ook met kerst. Op zoek gaan naar de lekkerste koffie, het mooiste vlees en de beste kazen is een leuke vrijetijdsbesteding geworden. En met topproducten is het makkelijk koken. Juist met eenvoud bereik je dan het beste resultaat!”

Favoriete kerstgerechten
Op Easydecember.nl zijn naast onder andere cadeau- en stylingtips ook verschillende eenvoudig te bereiden kerstgerechten terug te vinden. De meeste bezoekers klikten op het recept van varkensfilet gevuld met tapenade en knolselderijpuree.

Kerstgerechten top 5
  1. Varkensfilet gevuld met tomatentapenade en romige knolselderijpuree
  2. Kalkoenroast met sjalotten
  3. Broccolimouse met Hollandse garnalen
  4. Italiaanse garnalensalade
  5. Warme chocoladepudding met gepocheerde appel
BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over ilse media groep
Ilse media is actief sinds 1995 en is sindsdien uitgegroeid tot de grootste internetuitgever van Nederland. Met een rijk portfolio van websites, waaronder ilse.nl, Kieskeurig.nl, Startpagina.nl, NU.nl, SchoolBANK.nl en web-log.nl bereikt ilse media ca 78 procent van alle internetters van 13 jaar en ouder in Nederland. De jeugd- en jongerenwebsites Kaboem.nl, CU2.nl, en de jongerenportalen van Yourscene.nl zijn onderdeel van ilse media dochter newrulez. Daarnaast exploiteert ilse media de vrouwen- en woonsites van Sanoma Uitgevers en TVGids.nl, een website van Programmabladen AKN. Het hele ilse media netwerk heeft per maand ruim negenhonderd miljoen pageviews.

Ilse media is onderdeel van Sanoma Uitgevers, met ruim 80 publiekstijdschriften en ruim 125 websites de grootste multimediale uitgever van Nederland. In 2006 haalde Sanoma Uitgevers en haar deelnemingen een omzet van 531 miljoen euro. Inclusief dochterondernemingen heeft Sanoma Uitgevers bijna 2000 medewerkers. Sanoma Uitgevers maakt sinds 2001 deel uit van Sanoma Magazines, de internationale tijdschriftendivisie van het Finse mediaconcern SanomaWSOY. Sanoma Magazines is met 300 tijdschriften in dertien landen een van de grootste publiekstijdschriftenuitgeverijen in Europa.

Meer informatie over de ilse media groep: www.ilsemedia.nl

Voor meer informatie:
Annette Knijnenberg
T: 020-840 47 11
M: 06-51639439
E: pers@ilsemedia.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 177 dagen
ilse media gro.. contact  

+31 (0) 20 840 45 00
www.ilse.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl