www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 6 dagen geleden)
Bedrijf:

GiSTEQ GPS PhotoTrackr, altijd de juiste plek bij iedere foto

DigiTrading introduceert ultieme gadget voor Reis –en/ FotoTrack

GiSTEQ PhotoTrackr™ GPS Photo Locator DPL700

GeoTagging is één van de ontwikkelingen in de IT-wereld die tot de verbeelding spreekt. Deze vernuftige techniek maakt het mogelijk om geografische gegevens te koppelen aan foto’s, video’s en andere media en is bezig aan een ongekende opmars. Deze functionaliteit wordt toegepast in de DPL700 Photo Locator, waarin GPS-technologie en digitale fotografie elkaar ontmoeten. Een fantastische gadget voor recreanten, vakantiegangers en (hobby)fotografen.

Vanaf nu is het mogelijk om de exacte plaats inzichtelijk te maken van foto's die tijdens een afgelegde reis of trip zijn genomen met een digitale fotocamera. De 'Digitale GPS Photo Locator' (DPL700) maakt gebruik van de laatste Afbeelding en 'Geo-Mapping' technologie. Hetgeen de Gebruiker in staat stelt om een reis digitaal op te nemen om deze vervolgens achteraf op een PC te bekijken (Routeplayback). In een oogopslag is zichtbaar waar de Gebruiker is geweest alsmede de exacte locatie en tijdstip waarop een foto is genomen.

Sterk vereenvoudigd Fotobeheer
Deze 'Digitale GPS Photo Locator' is een nieuwe dimensie in het herbeleven van een vakantie, reis of uitstapje. Daarnaast vereenvoudigt de DPL700 het Fotobeheer van de steeds groter wordende fotoverzamelingen in aanzienlijke mate. Middels de meegeleverde software kunnen foto's ingedeeld worden op datum, groep of log file.

Hoe werkt Geo-/PhotoTagging?
De Digitale Camera wordt middels de meegeleverde software gesynchroniseerd met Satelliettijd (slechts 1 keer nodig) Vervolgens kan de Gebruiker op stap met de DPL700 en naar hartelust fotograferen. De genomen foto's en de GPS log data worden met de meegeleverde software naar de PC gekopieerd. Foto’s worden weergegeven in de route en kunnen met vrienden en familie gedeeld worden. Dit delen kan ook online op websites als Locr en Flickr™. Deze websites zijn geheel gratis en vrij van enige abonnementskosten.

De DPL700 is in Nederland verkrijgbaar via distributeur DigiTrading en diverse verkooppunten. De adviesprijsprijs bedraagt € 79,00 (incl. btw). Meer informatie over het apparaat is te verkrijgen via: www.digitrading.nl.






Noot voor de redactie:
Voor meer informatie over dit artikel en de DPL700 kunt u contact opnemen met DigiTrading bij voorkeur per e-mail: info@digitrading.nl.

Verstreken tijd: 18 jaar en 6 dagen
DigiTrading contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo NTT DATA
Logo Customs Support Group
Logo KnowBe4
Logo Conclusion Mission Critical
Logo EPAM Systems
Logo Vertiv
Logo Conclusion
Logo Proximus NXT
Logo Fujitsu Nederland
Logo Razer Europe
Logo Veeam Software
Logo Ormit Talent
Logo Fujitsu Nederland
Logo LANCOM Systems
Logo ManpowerGroup
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102640 persberichten
6958 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16641 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl