ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 178 dagen geleden)

Bobbejaanland investeert in twee nieuwe attracties

Nieuwe zone in familiepark

Bobbejaanland, 4 december 2007- Nauwelijks één maand nadat de laatste bezoekers van het seizoen tevreden huiswaarts keerden, wordt in Bobbejaanland alles in gereedheid gebracht voor de bouw van maarliefst twee spectaculaire nieuwe attracties. De twee projecten samen vertegenwoordigen een investering van € 4,5 miljoen.

De twee nieuwe attracties - de "Banana Battle" en de "King Kong" - maken allebei deel uit van een compleet nieuwe zone: het "Banana Bos". Deze zone wordt vanaf seizoen 2008 dé eyecatcher van Bobbejaanland.

't Plezantste land wordt volgend jaar nog plezanter, dankzij de Banana Battle, een waterattractie waarin de hele familie het vanuit een bootje met waterkanonnen kan opnemen tegen apen, krokodillen, watervallen én (vooral) elkaar. De Banana Battle ligt - hoe kan het ook anders - in een compleet Banana Bos, een overdekt oerwoud van 2.500m², waar de bezoekers de echte jungle kunnen ontdekken. De Banana Battle wordt gebouwd door P&P Project Development.

Wie nog verder de jungle in trekt, komt er oog in oog te staan met de tweede nieuwe attractie van 2008: de "King Kong". Deze attractie is een wereldprimeur, geïnspireerd op de succesvolle gelijknamige film en speciaal gebouwd voor Bobbejaanland door de experts van Huss Park Attractions. De bezoekers die durven, stappen in voor een onvergetelijk ritje in de bus... De gigantische aap van 12 meter hoog tilt die met 24 passagiers de lucht in alsof het niets is.

Bobbejaanland opent op 22 maart 2008 de deuren. De bouw van de nieuwe attracties is te volgen op de website www.bobbejaanland.be

Voor meer informatie - niet voor publicatie; enkel voor de pers:
Pride PR
Eline Bol - Tel. +31 (0) 71-5680028
eline@pridepr.nl

Voor beeldmateriaal www.pridepr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 178 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu