www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 130 dagen geleden)
Bedrijf:

Streek Groep live met Prefab-SAP van Dimensys

‘s-Hertogenbosch, 21 november 2007. De Streek Groep te Lochem levert een uitgebreid assortiment producten en diensten voor de bouw. Met de branchetemplate ‘Prefab-SAP’ van Dimensys is Streek Holding met de eerste fase live gegaan. Deze eerste fase omvat het financiële deel van de Holding en EchoStreek Systeemvloeren dat betonnen systeemvloeren en systeemwanden levert .

De Streek Groep in Lochem besloot het huidige zelfgebouwde financiële en logistieke ERP systeem te vervangen door SAP. De keuze voor ‘Prefab-SAP’ is gemaakt, omdat het onze gebruikers actualiteit, openheid en flexibiliteit biedt.

Het doel van het gebruik van ‘Prebab-SAP’ is de Streek Groep, waaronder de ESS EchoStreek Systeemvloeren, Streek bouwmaterialen B.V. en Streek beton B.V., in fasen volledig in SAP onder te brengen. Hierdoor wordt de financiële en logistieke integratie tussen de werkmaatschappijen en haar klanten en leveranciers verbeterd.

De heer Ten Hoeve, Controller bij de Streek Groep licht toe: “De eerste fase betreft EchoStreek Systeem vloeren dat betonnen systeemvloeren en systeemwanden levert. De verschillende typen vloeren kunnen in vele uitvoeringen en met een grote variëteit aan opties worden geleverd. Dit is weer afhankelijk van constructieve eisen en toepassingen. Het hele logistieke en financiële proces is gebaseerd op de variantconfigurator waardoor het proces nu vanaf offertecalculatie tot planning en uitlevering integraal in SAP is ondergebracht. Bestaande deelapplicaties worden hierdoor overbodig. In de financiële en logistieke processen wordt de relevante informatie verzamelt en later voor statistische analyses gebruikt.”

Over Streek Groep
De Streek Groep in Lochem is in de regio sterk verankerd als een vooruitstrevend en uiterst solide familiebedrijf. De groep bestaat uit Streek Beton B.V., Streek Bouwmaterialen B.V. en EchoStreek Systeemvloeren B.V. Het deskundige en ambitieuze team bestaat uit ruim honderd medewerkers. Het bedrijf werkt op basis van een fundament van negentig jaar traditie, ervaring en een innovatieve kijk op bouwen.

Over Dimensys
Dimensys (voorheen Constructive Dimensions & CD-Integration) is een specialistische SAP dienstverlener voor projectmatig werkende én serviceverlenende profit en non-profit organisaties. Dimensys ontwerpt, implementeert, optimaliseert en beheert integrale automatiseringsoplossingen op basis van SAP software en het NetWeaver platform. De onderneming beschikt over meerdere branchespecifieke softwareoplossingen en -componenten. Brede expertise en ervaring van o.a. de bouw- & installatie-, vastgoed- & woningbouwcorporatie én zorg- en welzijnsmarkt, vormen de basis voor het advies aan haar klanten. Zij beschikt alleen over gecertificeerde SAP consultants met minimaal acht jaar consultancyervaring en heeft de afgelopen jaren verschillende kwaliteitsawards gewonnen.



Voor meer informatie:
Dimensys Holding B.V.
Donja van der Waal (073) 68 68 750
E-mail: info@dimensys.nl
www.dimensys.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 130 dagen
Dimensys contact  

+31 (0)73 - 68 68 750
info@dimensys.nl
www.dimensys.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR