Een mobiele multiseat is ideaal voor scholen en onderwijsinstellingen. Een aparte computerklas of ruimte is niet meer nodig: de mobiele multiseat computer laat zich verrijden naar elk lokaal of klas.

Twee opstellingen zijn beschikbaar met deze tafel:
- in rechthoek zitten de gebruikers tegenover mekaar
- in lijn: alle gebruikers zitten op één lijn
Bijkomend voordeel is dat de schermen, toetsenborden, muizen en de computer zelf vastgemaakt zijn aan de mobiele multiseat frame.Diefstal wordt daardoor moeilijker.
Multiseat internet kiosk systemen zijn prachtige toestellen voor publieke ruimtes zoals hotels, café's, vergaderruimtes, bibliotheken, en bedrijven.Kortom in iedere publieke ruimte waar nood kan zijn aan internet toegang.
Hedendaagse internet kiosken bestaan enkel voor één gebruiker. Dit multiseat kiosksysteem heeft direct toegang voor vier gebruikers.
- twee hoogtes beschikbaar:zittend en staand.
- Mobiele of vaste kiosk.
- alle onderdelen zijn vastgemaakt aan het stalen frame, dus diefstalveilig.

www.multiseatcomputer.be auteur: Guy Duportail