ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 121 dagen geleden)
Bedrijf:

Centric en IFS lanceren nieuwe retailoplossing: end2end retail

Maarn, 19 november 2007 – Centric en IFS, wereldwijd leverancier van componentgebaseerde bedrijfssoftware, hebben onlangs tijdens de IFS World Conference in Berlijn de gezamenlijke retailoplossing end2end retail voor een aantal specifieke retailsegmenten gelanceerd. Deze oplossing bestaat uit de zeer moderne ERP-oplossing van het Zweedse IFS die wordt aangevuld met de point-of-sale- en warehousemanagementoplossing van Centric.

Nadat Centric begin dit jaar een strategische samenwerking is aangegaan met Microsoft om Dynamics AX te positioneren in specifieke deelsegmenten, heeft Centric onlangs in Berlijn bekend gemaakt een samenwerking aan te gaan met IFS.

Meer informatie is te vinden op www.end2endretail.com.

Voor meer informatie:
Centric
Mary-Ann van den Haak
Marketing & Communicatie
Telefoon: +31 6 51 12 33 92

Over Centric
Centric biedt gespecialiseerde totaaloplossingen op het gebied van consultancy, IT solutions, software engineering, e-business, systems integration, managed ICT services en training. Centric is actief in diverse branches, waaronder centrale en decentrale overheid, financiële dienstverlening, retail, woningcorporaties, groothandel en zorg. Door de groeiende omvang van het bedrijf en de solide financiële positie, realiseert Centric grootschalige projecten en kan de organisatie continuïteit garanderen. Centric biedt innovatieve oplossingen en diensten van hoge kwaliteit, mede door hechte samenwerking met diverse gerenommeerde partners. Centric wist zich in tien jaar tijd te nestelen in de top tien van automatiseringsbedrijven in Nederland. Het bedrijf staat voor nuchterheid, commitment en kwaliteit en heeft vestigingen in Nederland, België, Duitsland, Noorwegen en Zwitserland. Centric is in december uitgeroepen tot best presterende ICT-dienstverlener van 2006.

De ICT-organisatie Centric is onderdeel van Centric B.V., waar ca. 8.400 medewerkers werkzaam zijn. Centric B.V. levert automatiseringsdiensten, financiële diensten (Finace) en advies- en ingenieursdiensten (Oranjewoud). Centric B.V. heeft in de eerste helft van 2007 een omzet geboekt van 374,8 miljoen euro, de winst over deze periode bedroeg 18,6 miljoen euro. Meer informatie vindt u op www.centric.nl.

Over IFS
IFS ontwikkelt en levert componentgebaseerde applicaties voor middelgrote en grote ondernemingen en organisaties die snel op marktveranderingen willen inspelen. IFS bestaat sinds 1983 en heeft inmiddels wereldwijd zo'n 2.600 medewerkers. Van IFS Applications verscheen onlangs de zevende generatie. Dankzij de open, componentgebaseerde structuur is de oplossing zeer gebruiksvriendelijk en snel te implementeren en te onderhouden. De software is in 54 landen beschikbaar en in 22 talen. IFS heeft wereldwijd ruim 600.000 gebruikers in de sectoren aerospace & defense, automotive, hightech, industriële productie, procesindustrie, retail, constructie, contracting, service & facilitiesmanagement en utilities & telecom. IFS Applications biedt ERP-functionaliteit op het gebied van onder meer productie, supply chainmanagement (SCM), customer relationmanagement (CRM), product lifecyclemanagement (PLM), assetmanagement, performancemanagement (CPM) en Maintenance, Repair and Operations (MRO). In de Benelux werkt IFS voor klanten als Helpman, BV Koninklijke Kempen & Begeer (Gero), Amefa, Hertel, Bart's Retail, Marskramer en Intertoys. Het bedrijf staat genoteerd op de beurs van Stockholm (XSSE: IFS). Meer informatie: www.ifsnl.com.

Verstreken tijd: 19 jaar en 121 dagen
Centric contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu