Nieuwegein, dinsdag 30 oktober 2007 – 5HART-IT, sinds 1984 gespecialiseerd op het gebied van Oracle & Java en Business Intelligence cursussen, organiseert een extra thema-avond “Enterprise Java architectuur” op 15 november te Nieuwegein vanwege grote belangstelling afgelopen juni.
Bij het ontwerpen van een Enterprise Java Applicatie moeten vele beslissingen genomen worden. Voor elke laag zijn veel verschillende technologieën mogelijk.
Deze thema avond geeft u een overzicht van de verschillende ontwerpkeuzes en wat de belangrijkste voor -en nadelen zijn van deze de verschillende technologieën. We bespreken hoe verschillende open source frameworks de gaten in de J2EE specificatie opvullen. Daarnaast vergelijken we de nieuwe Java EE specificatie met frameworks zoals Spring en Hibernate.
Onderwerpen:
- Keuze van de web interface technologie.
- Ontwerpen van de business logica.
- Implementeren van enterprise services zoals: security, transacties, logging, messaging et cetera.
- Hoe gaat u naar de database?
- Hoe communiceert u met andere applicaties?
De thema-avond Enterprise Java architectuur is geen cursus, maar een overview van de keuzemogelijkheden en bijbehorende voor- en nadelen bij het ontwerpen van een Enterprise Java Applicatie. Voor meer informatie of aanmelden surft u naar
www.vijfhart.nl of neem contact op met Vijfhart op telefoonnummer
088 – 542 78 78.
Over 5HART-IT
5HART-IT is als softwarehouse –sinds 1984- gespecialiseerd op het gebied van Oracle & Java software. Kernactiviteit is het opleiden tot Oracle & Java expert, maar wij zijn ook actief op het gebied van database beheerdiensten en detachering van Oracle & Java specialisten.
Onze
opleidingen zijn speciaal ontwikkeld voor en door automatiseerders. Vijfhart is marktleider op het gebied van persoonlijk (1:1) begeleide Oracle opleidingen en heeft een wijdverbreide klantenkring variërend van midden- en kleinbedrijf tot multinationals en van overheidsinstellingen tot de grootse ICT-ondernemingen van Nederland.
Ons
assortiment is gericht op Oracle & Java software en dan met name op het gebied van programmeren, applicatiebouw, applicatieontwerp, database beheer en internet-tools. Wij verzorgen zowel persoonlijk (1:1) begeleide als klassikale opleidingen. Wij zijn
gevestigd in Arnhem/ Velp, Nieuwegein, Turnhout (B) en Zwolle.
Voor vragen kunt u contact opnemen met Bastiaan Janssen van 5HART-IT (
b.janssen@5hart.nl of 026-35 29 349), of kijkt u eens op
www.vijfhart.nl.