www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 122 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

AAC Cosmos klaar voor toekomst

transitie van handelshuis naar ICT-dienstverlener volledig afgerond

Eindhoven, 29 oktober 2007 – AAC Cosmos heeft de laatste fase van zijn transitieproces afgerond. Het bedrijf is nu klaar om zich volledig te gaan richten op strategische ICT-dienstverlening. Het gaat zich primair richten op drie ‘solutions’, te weten Service Framework 3.0, ITFits en goVoice.

In de laatste fase heeft AAC Cosmos zijn educatie-tak afgestoten en een managementlaag verwijderd. In totaal vallen er hierdoor zeven ontslagen.

“Na afronding van dit proces zijn we nu binnen alle geledingen ingericht om als strategisch dienstverlener op het gebied van ICT uitstekend onze klanten te kunnen bedienen”, zegt Robin van Dorrestein, sales manager bij AAC Cosmos. “Educatie is een product dat niet meer bij onze kernactiviteiten past. Om ons volledig te kunnen focussen op ICT-dienstverlening hebben we de beslissing moeten nemen om dit product af te stoten. Het is pijnlijk dat we nu van een aantal mensen afscheid moeten nemen, ook in de management laag, maar het hebben van de juiste mensen op de juiste plek met het juiste portfolio is een noodzakelijke stap voor een succesvolle positionering van AAC Cosmos in de toekomst.”

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over AAC Cosmos
AAC Cosmos is als landelijke dienstverlener met ruim 300 specialisten dé strategische ICT-partner die het beste past bij middelgrote organisaties. De specialisten weten als geen ander wat een organisatie nodig heeft om optimaal te kunnen profiteren van een goeddraaiende ICT-omgeving. Om dit aan te kunnen bieden, zijn alle facetten van ICT-beheer bij de mensen van AAC Cosmos bekend. Zij zijn op de hoogte van alle kenmerken die specifiek zijn voor middelgrote organisaties, de zorg en de overheid. Als specialist in automatisering en informatisering kennen ze de behoeften in deze segmenten.

Zo weet AAC Cosmos dat maatwerk voor deze organisaties niet past bij de gestelde budgetten. De strategische ICT dienstverlener heeft daarom geïnvesteerd in ‘solutions’ waarin de investeringen van analyse, selectie en ontwerpen voor de rekening van AAC Cosmos zijn gekomen. Met ondersteunende automatisering die net zo vanzelfsprekend werkt als gas, water en licht, leveren zij voldoende flexibele performance tegen vaste kosten. Samen met klanten en solutions maakt AAC Cosmos professionaliteit en innovatie haalbaar voor middelgrote organisaties.

Voor verdere persinformatie, fotomateriaal of een interview kunt u contact opnemen met Ilona de Bok van LEWIS, het IT PR bureau:
Tel: +31 (0) 40 235 46 00
Fax: +31 (0) 40 235 46 01
Email: ilonadb@lewispr.com

Verstreken tijd: 19 jaar en 122 dagen
AAC Cosmos contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl