www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 156 dagen geleden)
Bedrijf:

Rody Wunnink nieuwe productmanager bij MegaSellers Automatisering

Houten, 4 oktober 2007 –-- MegaSellers Automatisering heeft haar marketingteam uitgebreid met Rody Wunnink. Hij wordt als productmanager Netwerken & Mobility verantwoordelijk voor het productbeleid in deze segmenten. Ook zal hij nieuwe producten in de markt zetten.

Wunnink (36) is afkomstig van het IT-bedrijf Tech Data Nederland waar hij als program manager verantwoordelijk was voor het productsegment Netwerken. ”MegaSellers is een uitdagend bedrijf, dat met haar franchise-concept hard aan de weg timmert. In deze gezonde ambitie kan ik me helemaal vinden”, zegt Wunnink. ”Mijn doel is om samen met de onderneming verder te groeien en naast de ontwikkeling van nieuwe producten, service gerichte oplossingen te bieden.”

De technisch geschoolde Wunnink heeft profijt van deze achtergrond bij het ontwerpen van oplossingen, maar zijn uitdaging ligt op marketinggebied. ”De technische kant is leuk, maar het maken van de vertaalslag van productspecificatie naar de wensen van klanten, dat vind ik pas echt interessant”, legt Wunnink uit. Naast zijn verantwoordelijkheden binnen het segment Netwerken zal Wunnink zich ook richten op Mobility producten.

”Wij hebben veel vertrouwen in Rody’s ervaring en verwachten dat hij een groot aandeel zal hebben in de toekomstige groei van ons bedrijf”, benadrukt Raymond Perridon, algemeen directeur van MegaSellers Automatisering.

Over MegaSellers Automatisering
MegaSellers Automatisering heeft meer dan 18 jaar ervaring in het MKB-segment. Met de onderdelen ICT oplossingen en Services helpt het bedrijf kleine en middelgrote organisaties processen te automatiseren, winstgevende beslissingen te nemen en groei te realiseren. Naast ICT oplossingen en Services biedt MegaSellers Automatisering ook oplossingen voor grote bedrijven met logistieke en migratie vraagstukken. De persoonlijke benadering van klanten, de soepele logistieke afhandeling en de technische en bedrijfsmatige kennis van de adviseurs zorgen voor een succesvolle implementatie. Kijk voor meer informatie over onze producten en diensten op: www.megasellers.nl.

Voor meer informatie:
MegaSellers Automatisering
Astrid Miltenburg
T: (030) 63 63 573
E: astridm@megasellers.nl

Lubbers & De Jong B.V.
Maartje van Oeveren
T: (020) 421 05 65
E: maartje@l-dj.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 156 dagen
MegaSellers Au.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu