www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 137 dagen geleden)
Bedrijf:

ENECO brengt ICT diensten onder bij Capgemini Outsourcing

contract voor 6 tot 8 jaar

Rotterdam, 1 oktober 2007 – ENECO Energie en Capgemini Outsourcing hebben vandaag het officiële startschot gegeven voor de grootschalige verzorging van ICT-diensten voor het energiebedrijf per 2008. Capgemini Outsourcing zal de volgende 6 tot 8 jaar zorg dragen voor de basis ICT-infrastructuur en rekencentrumactiviteiten van ENECO.

ENECO laat sinds het jaar 2000 haar ICT-diensten extern verzorgen. Capgemini Outsourcing is voor de komende jaren de nieuwe partner, omdat deze partij de beste invulling kon geven aan de eisen: Een flexibele infrastructuur en pro-actieve dienstverlening die kan meebewegen met nieuwe marktontwikkelingen en nieuwe wensen. Bovendien bleek in de aanloop naar de keuze voor Capgemini en de uiteindelijke contractondertekening dat de samenwerking tussen beide partijen op een prettige, constructieve manier verliep.

Capgemini Outsourcing werd uiteindelijk in de Best and Final Offer-fase (BAFO), na een serie van 12 workshops in 4 weken aangewezen om het beheer van de ICT-omgeving van ENECO op zich te nemen. Frans Haverkamp, Chief Information Officer (CIO) van ENECO:
“Na de Request for Proposal had Capgemini al goede papieren. De belofte werd echter pas tastbaar tijdens de workshops; toen kregen we concreet voor ogen hoe de uitbesteding eruit zou gaan zien. Minstens zo belangrijk: het werd ons ook duidelijk dat ENECO en Capgemini qua cultuur goed bij elkaar passen. En dat is voor een aanzienlijke uitbesteding als deze van zeer groot belang. Dat Capgemini dan ook nog, net als ENECO, Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen een warm hart toedraagt is de kroon op de komende samenwerking.”

Marchel Tolboom, Sales Director van Capgemini Outsourcing: “ENECO was op zoek naar een partner die niet alleen de dienstverlening overneemt, maar ook kan bijdragen aan verbetering, verandering en innovatie van die dienstverlening. Wij hebben er vertrouwen in dat ENECO en Capgemini alles in huis hebben om de op flexibliteit, transformatie en samenwerking gerichte overeenkomst tot een succes te maken.”

ENECO is bij deze selectie ondersteund door een team van Morgan Chambers.

Over ENECO Energie
ENECO Energie (www.eneco.nl) is een van de drie toonaangevende energiebedrijven in Nederland. ENECO voert een geïntegreerde distributiestrategie en richt zich op productie, transport, handel, levering en meting van energie (elektriciteit, gas en warmte) en daaraan gerelateerde producten en diensten. In totaal bedient zij circa twee miljoen zakelijke en huishoudelijke klanten. In 2006 behaalde ENECO een omzet van € 4,3 miljard en een nettowinst van € 311 miljoen. Bij ENECO zijn circa 5.000 werknemers werkzaam die vooral hun standplaats hebben in de provincies Zuid-Holland en Utrecht. Het hoofdkantoor is gevestigd in Rotterdam.

Over Capgemini
Capgemini levert aantoonbaar toegevoegde waarde aan de prestaties van zijn klanten in een groot aantal branches. Dit gebeurt met een compleet en innovatief aanbod van consulting-, technology- en outsourcingdiensten. Daarbij werkt de onderneming op een onderscheidende manier samen met haar klanten aan het behalen van snellere, betere en meer duurzame resultaten: de Collaborative Business Experience. Deze innovatieve samenwerking krijgt vorm door een sterk netwerk van technologiepartners, bewezen methoden en hulpmiddelen en een sterk op samenwerking gerichte mentaliteit in de dagelijkse praktijk. Hiermee helpt Capgemini organisaties om nieuwe groeistrategieën te ontwikkelen en de mogelijkheden van technologie optimaal te benutten. Capgemini heeft wereldwijd ongeveer 80.000 medewerkers in dienst. De organisatie realiseerde in 2006 een omzet van 7,7 miljard euro. Meer informatie is beschikbaar op www.nl.capgemini.com

Over Morgan Chambers
Morgan Chambers is een onafhankelijk Europees adviesbureau dat organisaties ondersteunt bij alle vragen met betrekking tot sourcing (strategie, selectie, contractering en leveranciersmanagement). Morgan Chambers is recent overgenomen door haar Amerikaanse branchegenoot EquaTerra. De combinatie kan haar klanten ondersteunen bij het verbeteren van business- en ondersteunende processen door shared services, uitbesteding en global sourcing.

Noot voor de redactie:
Op bijgaande foto de contractondertekening door Han Fennema, lid raad van bestuur ENECO, en Marchel Tolboom, Sales Director Capgemini Outsourcing.

Voor meer informatie en een foto in hoge resolutie kunt u contact opnemen met:

ENECO Energie
Cor de Ruijter, tel. 088 - 8960313

Capgemini
Madelon Kaspers
Woordvoerder
Telefoon: +31 (0) 30 689 2453
Mobiel: +31 (0) 6 100 358 34
Email: madelon.kaspers@capgemini.com

Stassen Communicatie
Telefoon: +31 (0) 30 693 0664
Recent van Capgemini Nederland B.V.  
Capgemini verdiept samenwerking met SAP om digitale soevereiniteit Europa te versterken en de time-to-market van AI-innovatie en transformatie voor bedrijven te versnellen

Verstreken tijd: 19 jaar en 137 dagen
Capgemini Nede.. contact  

+31 (0)30 689 0000
www.nl.capgemini.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl