www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 143 dagen geleden)
Bedrijf:

NIEUW IN RECRUITMENT: The 1st Recruitment Industry Dance Event


Op donderdag 22 november 2007 wordt in Hotel Arena te Amsterdam het 1st Recruitment Industry Dance Event georganiseerd. Een party voor alle betrokkenen in de recruitment branche, waaronder kandidaten, recruiters & managers. Dit nieuwe initiatief is bedoeld voor het aantrekken van nieuwe medewerkers en het uitbreiden van het netwerk. Een unieke cross-over tussen Dance & Recruitment voor ruim 800 deelnemers. De kaartverkoop is deze week gestart!

Achtergrond
Het vakgebied Recruitment ontwikkelt zich in sneltreinvaart. Het aantal vacatures stijgt en het aantal hoogopgeleide kandidaten is schaars. Dit vraagt om een nieuw event waarbij iedereen elkaar kan ontmoeten in een sfeer die bij deze branche past! Jong, enthousiast, nieuw en uniek.

Waarom?
Netwerk, kandidaten, jobs, recruiters en dance. Een avond stappen en een contact overhouden die je carrière een boost geeft. Vooral hoogopgeleiden zien werk en privé steeds vaker in elkaar overgaan. Juist voor hen is dit event een uniek platform. Recruiters ontmoeten hier nieuw netwerk en managers spreken juist nieuwe werving en selectie specialisten die voor hen op zoek kunnen gaan naar versterking.

Programma
Headliner is DJ Damage, Australia’s Nr1 Club DJ. Groot in Down Under en klaar om de wereld te veroveren. Zijn eerste optreden in Nederland. Ook DJ Marnix, recent nog op Mysteryland, geeft acte de presence. Verder top 80/90 acts en nog veel meer.

Organisatie & Sponsors
Organisatie is in handen van RAVE-cruitment, Recruiting HBO/WO People. Sponsoren zijn Intermediair.nl, Randstad Search & Selection, Compagnon, MrTed & Nationale Vacaturebank. Inkomsten komen deels ten goede aan Dance4Life!.

Toegangskaarten
Toegangskaarten voor dit event kunnen besteld worden via www.recruitmentdance.com. Kosten p.p. EUR 10,=


Neem voor meer informatie contact op met Rob van Elburg:
tel: 020-6173920, e-mail: recruitmentdance@rave-cruitment.com

Verstreken tijd: 19 jaar en 143 dagen
RAVE-cruitment contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl