ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 141 dagen geleden)
Bedrijf:

Doe evenement, alleen voor de ICT accountmanager!

Op 29 en 30 november heeft Uitdeboks op Ameland een aantal ICT managers en Inkopers uitgenodigd van verschillende bedrijven. Bedrijven met een medewerkers aantal van 30 tot 500 medewerkers.

Waarom? De accountmanager moet gedurende twee dagen aan deze specialisten zijn oplossing verkopen. Vanaf het eerste contact, de telefonische afspraak, tot en met het afsluiten van de opdracht, wordt hij gedurende deze twee dagen uitgedaagd door echte klanten in het verbeteren van zijn verkoopvaardigheden.

De ICT managers en inkopers weten wat zij willen, die aandacht willen voor hun zorgen, die oplossingen van verkopers willen horen. Zij hebben kennis van en ervaring met Netwerken, Beveiliging, Virtualisatie, Storage, Microsoft, Cisco, Telecom, Internet, Unix, HP, Dell.

Probeer maar eens een afspraak met ze te maken. Breng hun behoefte maar eens in kaart. Verdedig maar eens je tarieven aan de inkoper. Het wordt slopend voor de accountmanager, succes en teleurstelling zullen elkaar afwisselen. Wie wordt de beste ICT accountmanager? Wie haalt het grootste project binnen?

Meld uw accountmanager aan voor dit evenement. Het wordt een experience welke uw accountmanager nog niet eerder beleefd heeft en zijn prestatie zal verbeteren.

Uiteraard, bij alles wat Uitdeboks doet, no cure no pay.

Voor aanmelding of meer informatie kunt u bellen met 071- 3019440 of stuur een e-mail naar paul@indeboks.nl of ernst@indeboks.nl of kijk op www.uitdeboks.nl



Uitdeboks
Uitdeboks is de evenementenorganisatie van Indeboks. Beide hebben dezelfde missie waarin de passie voor het ondernemerschap centraal staat. Het bedrijf wordt geleid door Ernst Pietersen en Paul Avontuur.

Waarom is er gekozen voorgeef de naam Uitdeboks? De gedachte hierbij is dat Indeboks het bedrijf is, dat zich specifiek met de organisatie bezighoudt: Welke mogelijkheden zitten er in uw bedrijf en uw mensen om beter te worden dan uw concurrent! Uitdeboks treedt naar buiten, het out-of-the-box denken en doen wordt gestimuleerd.

Uitdeboks zorgt al geruime tijd voor spraakmakende evenementen met een hoog rendement voor de deelnemende bedrijven. Uitgangspunten voor alle evenementen die Uitdeboks organiseert zijn:

- Hoog kwaliteitsniveau
- Vernieuwend en inspirerend
- Resultaatgericht
- Hoog pleziergehalte
- Als klant staat u altijd op nummer 1
- No cure no pay
- Tijd om te netwerken

In de missie van Uitdeboks wordt gesproken over een creatieve en vernieuwende aanpak om ondernemers die succesvol willen zijn te ondersteunen. Alle belanghebbenden bij Uitdeboks worden door de aanpak geïnspireerd en gestimuleerd om succesvol te zijn. Daarmee is de belangrijkste reden aangegeven waarom deze evenementen voor u worden georganiseerd. De thema’s van de evenementen zijn gericht op verschillende doelgroepen:

- de ondernemers
- de ondernemende leidinggevenden
- de ondernemende verkopers
- de ondernemende marketeers en
- de ondernemende medewerker

Verstreken tijd: 19 jaar en 141 dagen
Uitdeboks contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl