www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 135 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

David Oppenheimer nieuwe Chief Financial Officer bij Mindjet

Capelle a/d IJssel, 18 september 2007 - Mindjet, leverancier van productiviteitssoftware voor het visualiseren en beheren van informatie, benoemt David Oppenheimer tot Chief Financial Officer.

Na het behalen van een bachelor degree in Mechanical Engineering en een MBA, startte Oppenheimer zijn carrière als Division Controller bij United Airlines. Hier was hij tien jaar lang verantwoordelijk was voor internationale engineering en onderhoudsactiviteiten. AlliedSignal, het huidige Honeywell, stelde hem nadien aan als CFO. Daarna maakte hij, bij Autodesk, de overstap naar de softwarewereld. Als Vice President Finance was hij verantwoordelijk voor Corporate Controllership, Business Unit Finance en financiële planning en analyse. Vervolgens was Oppenheimer, als CFO bij Digital Impact, medeverantwoordelijk voor de succesvolle beursintroductie van het bedrijf. In 2005 begeleidde hij de overname van Digital Impact door Acxiom en meer recentelijk was hij CFO bij Hands-On Mobile, een mobile content bedrijf.

“Met meer dan 15 jaar relevante ervaring, heeft David veel kennis in fiscaal bedrijfsbeheer voor internationale bedrijven”, zegt Scott Raskin, CEO van Mindjet. “In zijn functie als CFO deed hij heel wat ervaring op in internationale transacties, fusies en overnames, beursintroducties, Wallstreet en investor community relaties en Sarbanes Oxley-initiatieven. Wij zijn ervan overtuigd dat David’s inzicht in de financiële markt erg nuttig zal zijn bij Mindjet’s internationale cultuur en groei.”

“Ik ben blij dat ik aan de slag ga bij Mindjet op het moment dat het bedrijf internationaal groeit. “zegt David Oppenheimer. “Ik zie veel marktmogelijkheden voor Mindjet, wiens oplossingen nieuwe vormen van samenwerking en innovatie ondersteunen en dit voor bedrijven van elke grootte. Ik kijk er naar uit om, samen met het Mindjet team, nieuwe mijlpalen te behalen.”

Over Mindjet
Mindjet Corporation ondersteunt individuen in het visualiseren en beheren van informatie. Hun MindManager software bevordert het samen werken, creatief denken en efficiënt plannen. MindManager telt wereldwijd meer dan 920.000 gebruikers bij ondermeer 85 van de Fortune 100-bedrijven en meer dan 50 procent van de Global 2000 organisaties. Het hoofdkantoor van Mindjet bevindt zich in San Fransisco. Verder beschikt het bedrijf wereldwijd over vestigingen. De internationale venture capital bedrijven Investor Growth Capital, Inc en 3i investeren in Mindjet. Voor meer informatie: www.mindjet.com

Whizpr
Erik van de Nadort
Tel: +31 (0) 317 410 483
mindjet(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 135 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Mindjet GmbH contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl