ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 66 dagen geleden)
Bedrijf:

Harry Beijersbergen van Henegouwen naar Channel Concepts

Almere, 22 augustus 2007 --- Channel Concepts heeft haar SAP-team uitgebreid met Harry Beijersbergen van Henegouwen. Hij wordt als Manager SAP Alliances verantwoordelijk voor alle activiteiten die te maken hebben met het uitbreiden van het SAP Business One partnerkanaal van Channel Concepts.


Harry Beijersbergen van Henegouwen

Voor zijn komst naar Channel Concepts bekleedde Beijersbergen van Henegouwen diverse managementfuncties bij vooraanstaande ICT-bedrijven als Oracle, Apple Computer en Compaq Computer. Bij Compaq was hij tot aan de HP-overname verantwoordelijk voor Channel Sales. In die functie maakte Beijersbergen van Henegouwen deel uit van het directieteam van de Nederlandse organisatie.

Na zijn periode bij Compaq was Harry Beijersbergen gedurende een aantal jaren als Director Sales verantwoordelijk voor B2B sales bij T-Mobile. Voorafgaande aan zijn overstap naar Channel Concepts was hij werkzaam bij Getronics PinkRoccade.

Channel Concepts is distributeur van SAP Business One, een softwaretoepassing voor kleine tot middelgrote ondernemingen die alle bedrijfsprocessen integreert. Kenmerkend voor de software is dat alle medewerkers steeds werken met dezelfde gegevens en goed geargumenteerde beslissingen kunnen nemen. Resellers van Channel Concepts kunnen SAP Business One software en aanverwante dienstverlening aanbieden aan hun klanten in een aantal partnerprogramma's.

Consultants van de reseller worden door specialisten van Channel Concepts getraind tot SAP Business One Certified Consultant. Zij zijn daarna in staat de wensen en eisen van de klant snel af te stemmen op de functionaliteit van SAP Business One. Na voltooiing van de opleiding is de reseller zelfstandig in staat een offerte op te stellen, de order af te sluiten, een plan van aanpak op te stellen en de implementatie succesvol af te ronden.

Over Channel Concepts
Channel Concepts B.V. is opgericht in 2006. De onderneming is een Value Added Distributor die hardware- en softwareoplossingen levert aan ICT channel partners. Daarnaast verzorgt Channel Concepts voor de partners een veelheid aan ondersteunende diensten: training, consultancy, hulp bij implementaties, eerste lijns support en demonstraties. Meer informatie is te vinden op www.channelconcepts.nl

Verdere informatie bij

Channel Concepts B.V.
Bart van Rheenen, algemeen directeur
Televisieweg 54
1322 AM Almere
t: (036) 536 13 33
e: bart@channelconcepts.nl

Lubbers & De Jong PR
Peter Keijzer
Falckstraat 14
1017 VW Amsterdam
t: (020) 421 05 65
e: peter@l-dj.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 66 dagen
Channel Concep.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo DXC Technology
Logo Schneider Electric
Logo Arval
Logo Databricks
Logo SAS Nederland
Logo EPAM Systems
Logo Trend Micro
Logo ManageEngine
Logo ilionx
Logo Kraken
Logo Zscaler
Logo Pegasystems
Logo Reverse IT
Logo Zscaler
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103738 persberichten
7035 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17466 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR