Haarlem, 18 juli 2007 - Corel kondigt vandaag een nieuwe voor-en-na prijsvraag aan voor Corel Paint Shop Pro Photo XI. Deze zomer kunt u ons tonen hoeveel u kunt bereiken met fotoverbetering via Corel Paint Shop Pro Photo XI.
Gebruikers van Paint Shop Pro Photo, amateurfotografen en fotofans zijn allemaal welkom om deel te nemen aan de prijsvraag en maken kans op de fantastische hoofdprijs, een Canon EOS 400D digitale spiegelreflexcamera.
Bezoek
www.corel.nl/beforeandafter en voer het volgende uit om deel te nemen aan deze leuke nieuwe prijsvraag en kans te maken om de geweldige hoofdprijs in de wacht te slepen:
- Download een gratis, 30 dagen geldige proefversie van het bekroonde Corel Paint Shop Pro Photo XI, het prestigieuze softwarepakket voor digitale beeldbewerking van Corel, waarmee u op gemakkelijke wijze professionele fotobewerking kunt uitvoeren voor een betaalbare prijs
- Blader door uw foto's en zoek een foto die zo slecht is, dat u deze nooit aan een album zou toevoegen
- De metamorfose kan nu beginnen. Gebruik de door u gedownloade proefversie van Corel Paint Shop Pro Photo XI om de foto naar wens te bewerken. Gebruik het unieke Studiecentrum voor tips over de gereedschappen die u kunt gebruiken
- Als uw kunstwerkje klaar is en u gereed bent om het te onthullen, hoeft u alleen nog de twee foto’s in te zenden (dus de vóór- en na-opname); gebruik hiervoor een van de methoden die worden beschreven op de eerder genoemde website
Wij bieden u tevens studielessen met tips en trucs voor dat kleine beetje extra hulp. Sommige bewerkingen zijn echt heel eenvoudig, zoals het verwijderen van rode ogen, oneffenheden, het witter maken van tanden, het toevoegen van een bruinverbrande tint of het verwijderen van objecten uit foto's. U kunt kiezen uit meer dan 500 effecten en u kunt daarbij zo avontuurlijk te werk gaan als u wilt, met bijvoorbeeld de functie Huideffening voor het verwijderen van rimpels, maar u kunt ook de kleur wijzigen van een voorwerp op de foto, zoals een kledingstuk, met de Kleurwisselaar. U kunt zelfs de Tijdmachine gebruiken om de foto's het uiterlijk te geven van een andere tijd of het uiterlijk te simuleren van foto's die op ouderwetse wijze zijn ontwikkeld, zoals in de 19de of 20ste eeuw.
Ga dus direct aan de slag met fotobewerking en neem deel aan onze prijsvraag als u kans wilt maken op de prijs.
Alle inzendingen moeten uiterlijk opvrijdag 17 augustus 2007 bij ons zijn binnengekomen.
Bezoek
www.corel.nl/beforeandafter voor uitgebreide informatie over deelname en de voorwaarden voor deelname
Informatie over Corel Corporation
Corel is een toonaangevende ontwikkelaar van grafische software, productiviteitssoftware en digitale-mediasoftware met meer dan 100 miljoen gebruikers wereldwijd. De productportefeuille van het bedrijf bevat enkele van ’s werelds meest populaire en meest herkenbare softwaremerken, waaronder CorelDRAW® Graphics Suite, Corel® Paint Shop Pro®, Corel® Painter™, Corel DESIGNER®, Corel® WordPerfect® Office, WinZip® en iGrafx®. In 2006 heeft Corel InterVideo aangekocht, de makers van WinDVD®, en Ulead, marktleider op het gebied van software voor video- en afbeeldingsbewerking en het maken van dvd’s. De software van Corel is ontworpen om gebruikers productiever te laten werken en ervoor te zorgen dat zij hun creatieve mogelijkheden kunnen verwezenlijken en richt zich op het bieden van grotere meerwaarde via producten met zeer uitgebreide functionaliteit, die gemakkelijker aan te leren en te gebruiken zijn. De branche heeft hierop gereageerd met honderden prijzen, die het leiderschap van Corel in het ontwikkelen van innovatieve software en op het gebied van ontwerp en toegevoegde waarde erkennen.
De producten van Corel worden verkocht in meer dan 75 landen via een gevestigd internationaal netwerk van wederverkopers en detailhandelaren, OEM's (Original Equipment Manufacturers), onlineleveranciers en via de wereldwijde websites van Corel. Het hoofdkantoor van het bedrijf is gevestigd in Ottawa (Canada) en het bedrijf heeft belangrijke vestigingen in de VS, het Verenigd Koninkrijk, Duitsland, China, Taiwan en Japan. De aandelen van Corel worden verhandeld op de NASDAQ onder het symbool CREL en op de TSX in Canada onder het symbool CRE.
www.corel.com © 2007 Corel Corporation. Alle rechten voorbehouden. Corel, CorelDRAW, Paint Shop Pro, Corel Painter, Corel DESIGNER, WordPerfect, WinZip, iGrafx, InterVideo, WinDVD, Ulead en het Corel-logo zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van Corel Corporation en/of zijn dochterondernemingen. Alle overige productnamen en gedeponeerde en niet-gedeponeerde handelsmerken worden alleen ter identificatie gebruikt en blijven het exclusieve eigendom van hun respectievelijke eigenaars. Voor meer informatie:
Pride PR
Jan Faber
Tel: (31) (0) 71 - 568 00 28
jan@pridepr.nl