www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 4 dagen geleden)
Bedrijf:

SafeBoot en Kobil introduceren USB mIDentity

mIDentity biedt gebruikers mobiliteit en veiligheid

Nieuwegein, 17 juli 2007 – SafeBoot, een Nederlandse ontwikkelaar van producten voor mobiele databeveiliging, introduceert USB mIDentity, een veilige USB-stick gebaseerd op smartcardtechnologie waarvoor geen drivers meer nodig zijn. USB mIDentity is de nieuwste oplossing in het SafeBoot USB-portfolio en is een OEM-versie van Kobil mIDentity Basic. Kobil is een Duitse fabrikant van smartcardtechnologie, one-time passwords (OTP) en digitale certificaten. Kobil is een door SafeBoot gecertificeerde Token Partner omdat de producten naadloos integreren met de SafeBoot-oplossingen.

SafeBoot USB-sticks zijn veilige, mobiele opslagmedia met een sterke toegangscontrole en versleutelen alle op het medium opgeslagen data. Op deze manier blijft bedrijfskritische data op elk ogenblik beveiligd. USB mIDentity combineert deze technologie met een smartcard die encryptiesleutels en digitale certificaten kan aanmaken en bewaren. Bovendien biedt deze oplossing de mogelijkheid om applicaties te starten. USB mIDentity verzekert een veilig mobiel kantoor zonder gebruik te maken van drivers. Gebruikersrechten zijn hierdoor overbodig, en er worden bij gebruik geen sporen achtergelaten op de computer.

“In de huidige mobiele zakelijke markt bestaat een enorme vraag naar veilige dataopslag op USB-sticks. Deze oplossing biedt meer dan dat”, zegt Tom de Jongh, Product Manager bij SafeBoot. “USB mIDentity is een compleet beveiligd mobiel kantoor op zakformaat dat mobiele gebruikers volledige veiligheid garandeert. Hiermee breiden we onze SafeBoot for USB productlijn verder uit.”

USB mIDentity bevat:
  • Veilige dataopslag: alle opgeslagen data is beveiligd door middel van encryptie en daarmee onbruikbaar bij diefstal of verlies.
  • Sterke authenticatie: een smartcard en PIN-code zijn nodig voor de authenticatie van de gebruiker. Hiermee krijgt hij toegang tot de applicatie en/of data.
  • Veilige toegang op afstand: beveiligde toegang tot het bedrijfsnetwerk vanaf elke, op internet aangesloten computer.
“Wij zijn blij met de uitbreiding van onze samenwerking met SafeBoot na de ondertekening van de resellerovereenkomst eerder dit jaar”, stelt Dr. Andreas Meyer, Vice President Sales en Marketing voor Kobil. “Kobil wil het huidige SafeBoot-kanaal verder gebruiken om de oplossing wereldwijd te verkopen.”



Over Kobil
Kobil Systems GmbH, opgericht in 1986, is een leverancier van high-security technologie voor de beveiliging smartcards, one-time passwords (OTP) en certificaten. Kobil levert eenvoudige beveiligingsoplossingen zonder gebruiksbeperkingen. Het bedrijf biedt zijn klanten niet alleen gepatenteerde technologie aan maar ook de vereiste uigebreide professionele kennis. Samen met zijn technologiepartners vereenvoudigt Kobil de gebruiksvriendelijkheid en gelijktijdig de totale beveiliging van de digitale identiteit. www.kobil.com.

Over SafeBoot
SafeBoot is een Nederlandse leverancier van software voor beveiliging van mobiele data en usb-sticks met krachtige, automatische encryptie. Het bedrijf ontwikkelt en distribueert de SafeBoot-productlijn. Deze producten beveiligen organisaties tegen gegevensverlies, -diefstal en ongeautoriseerde toegang tot gegevens. Diverse overheidsinstellingen en grote internationale bedrijven kiezen SafeBoot, dat naadloos met hun bestaande bedrijfssystemen integreert. SafeBoot's centrale beheersysteem biedt organisaties operationele efficiency en zorgt voor een zo laag mogelijke total cost of ownership. Voor meer informatie: www.safeboot.com.

Voor meer informatie:
SafeBoot
Tom de Jongh
Tel: +31 (0)30 - 63 48 800
tom.dejongh(at)safeboot.com

Whizpr
Annerieke Kamphuis
Tel: +31 (0)317 - 410 483
safeboot(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 4 dagen
SafeBoot contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl