www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 56 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Accor verlengt contract levering en onderhoud ICT met Infotheek Groep

Leiden, 16 juli 2007 – Accor, één van 's werelds grootste hotelketens, heeft het contract verlengd met Infotheek, leverancier van hardware en ICT-diensten. Het tweejarige contract omvat de levering en het onderhoud van de hardware en software voor 45 hotels van Accor in Nederland.

Dirk Kenter, Manager ICT bij Accor Nederland: “De keuze voor Infotheek vloeit voort uit de professionele samenwerking tot nu toe. Doorslaggevend daarbij is de klantgerichtheid van Infotheek. Ze begrijpen dat ICT niet een doel op zich is, maar binnen een organisatie noodzakelijk is om processen goed te laten verlopen.”

De verlenging van het contract volgt op een succesvolle samenwerking die in 2005 van start ging. Na inventarisatie van het complete landelijke IT-netwerk van Accor installeerde de Infotheek Groep de afgelopen jaren bijna 1.100 Pc’s en monitoren op 38 verschillende locaties in Nederland. Infotheek verving tevens oude servers en migreerde een deel van de servers van Windows NT naar Windows 2003. Naast levering en installatie zorgt Infotheek ook voor het onderhoud van de servers, werkstations, printers en actieve componenten.

Over Accor
Met 170.000 medewerkers in bijna 100 landen is Accor Europees marktleider en één van ‘s werelds grootste ketens op het gebied van reizen, toerisme en zakelijke dienstverlening. Accor biedt zowel de toeristische als de zakelijke reiziger bijna 40 jaar kennis en ervaring in de volgende segmenten:
  • Hotels: meer dan 3.800 hotels met 450.000 kamers in 90 landen (Sofitel, Novotel, Mercure, Suitehotel, Ibis, All Seasons, Etap Hotel, Formule 1 en Motel 6) en de daaraan gerelateerde nevenactiviteiten zoals luxueuze catering (Lenôtre);
  • Services aan zakelijke instellingen en overheden: dagelijks maken 23 miljoen mensen in 35 landen gebruik van een breed scala aan diensten (zoals maaltijdvouchers, sociale dienstverlening, kostenbeheer, incentive/events) die door Accor worden opgezet en beheerd.
In Nederland is Accor vertegenwoordigd met 4 Sofitels waaronder Hotel The Grand Amsterdam, 9 Novotels, 22 Mercure Hotels, 11 Ibis Hotels, 1 Etap Hotel en 3 Formule 1 Hotels. In Nederland behoort ook Accor Corporate Services tot de groep Accor. Voor meer informatie: www.accorhotels.com

Over Infotheek Groep
Infotheek Groep is leverancier van hardware en ICT-diensten. Het automatiseringsbedrijf is gespecialiseerd in de levering van precies die hardware die een bedrijf zoekt en die aansluit bij al aanwezige apparatuur. Infotheek is Preferred Partner van Hewlett Packard, Premier Business Partner van IBM en Lenovo en Gold Certified Partner van Microsoft. In 2006 behaalde het bedrijf een omzet ruim EUR 50 miljoen. Infotheek werd in 1991 opgericht in Leiden. Er werken 170 medewerkers. Zie www.infotheek.nl voor meer informatie

* * * * * * * * * *

Perscontact
Voor Infotheek Groep op www.infotheek.nl
Zeno Group
Hella van Leeuwen
T: 020-30.10.989

Voor Accor op www.accorhotels.com
Dirk Kenter
Manager ICT
Accor Hotels Nederland
T: 0203043650
Recent van Infotheek  
Infotheek benoemt Marcel Joosten tot Directeur van Digital and Lifecycle Commerce

Verstreken tijd: 19 jaar en 56 dagen
Infotheek contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR