Venlo, 2 juli 2007 – Ruud Schulte was tien jaar lang als bedrijfsleider werkzaam bij computerwinkel Dynabyte in Venlo. Een vooruitstrevende ICT-aanbieder in zowel de zakelijke als de thuismarkt, die in 2004 en 2005 de thuiswinkelaward in de wacht sleepte. “Maar voor wie ondernemersbloed in zijn genen heeft, is er maar één droom: zelfstandig ondernemer zijn”, mijmert Schulte. Per 1 juli is Schulte franchisenemer bij ICT-onderneming MegaSellers dat onlangs is gestart met een franchiseconcept. “De wens om als ondernemer aan de slag te gaan, koesterde ik al lang. Maar als kleine zelfstandige heb je het niet makkelijk en de marges zijn vaak gering. Toen ik hoorde van het franchiseconcept van MegaSellers was ik meteen enthousiast”, aldus Schulte. “Als franchisenemer profiteer je van schaalvoordelen, die zelfstandige ondernemers niet hebben. Dat gaf voor mij de doorslag om de stap te zetten”, motiveert Schulte zijn beslissing. “Bovendien wilde ik graag de overstap maken naar de zakelijke markt.”
Schulte gaat zich richten op het midden- en kleinbedrijf (MKB) tot 100 medewerkers. Naast het leveren van hardware en software, biedt hij bedrijven totaaloplossingen. Daarnaast kunnen bedrijven ondersteuning vragen via een helpdesk. “Service bieden vind ik erg belangrijk. Bedrijven zijn niet alleen op zoek naar een product, maar ook naar kundig advies en service. Dat wil ik ze graag bieden,” aldus Schulte.
Schulte, die van origine Brabander is, ziet een sterke vraag naar ICT-oplossingen in de Noord-Limburgse markt. “Bovendien is de sfeer van zakendoen in de regio Venlo erg prettig: ik zou hier niet meer weg willen”.
Over MegaSellers Franchise
MegaSellers Franchise is een initiatief van MegaSellers Groep. De lokale franchisenemers helpen kleine en middelgrote organisaties bij IT-vraagstukken. Hierbij ligt de nadruk op persoonlijk advies en ondersteuning. Door het brede assortiment aan hardware, software en randapparatuur, de logistieke afhandeling en de kennis en ervaring van de franchisenemers weet MegaSellers Franchise toegevoegde waarde te bieden voor het regionale MKB-segment. Kijk voor meer informatie op
www.megasellers.nl.
Voor meer informatie voor de pers
MegaSellers Noord-Limburg MegaSellers Franchise
Ruud Schulte Wilfred Noordam
06-51366869 030-6363554
Ruud.schulte@megasellers.nl wilfredn@megasellers.nl Of :
Lubbers en De Jong
Maartje van Oeveren
020-4210565
Maartje@l-dj.nl