www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 10 dagen geleden)
Bedrijf:

Packard Bell introduceert PiXcape 700: digitaal fotolijstje

Wijchen, 20 juni 2007 – Packard Bell, leverancier van consumentenelektronica, breidt zijn productassortiment uit met een digitale fotolijst: PiXcape 700. De stijlvolle PiXcape 700 heeft een hoge resolutie TFT-scherm van 7-inch en kan digitale foto’s in hoge kwaliteit weergeven. Het lijstje is uitgevoerd in hoogglans wit en heeft een elegant, modern design dat bij elke inrichting en smaak past. Dankzij deze lijst hoeven consumenten niet meer te kiezen welke digitale foto's moeten worden afgedrukt en ingelijst. Naar gelang de wensen is dagelijks een foto te wisselen of een verzameling foto's als diashow te tonen.

Hans Schinkel, directeur van Packard Bell Nederland: "Bij de ontwikkeling van de PiXcape 700 hebben we veel aandacht besteed aan de afwerking. Consumenten laten in een fotolijstje hun mooiste herinneringen zien, waardoor een digitaal lijstje naar onze mening een echte eyecatcher in de woonkamer moet zijn. Zo is de PiXcape uitgerust in robuust materiaal en beschikt het over een kwalitatief hoogwaardige standaard, waardoor het lijstje niet kan omvallen."

De PiXcape beschikt over slechts vier knoppen en is hierdoor makkelijk in gebruik. Daarnaast kan het lijstje overweg met de gebruikelijke geheugenkaartjes voor het gemakkelijk binnenhalen van foto's van een digitale fotocamera en beschikt het over een intern geheugen voor zo'n 200 foto’s (64 MB).

“Voorheen lieten we onze analoge foto’s afdrukken en lijstten we de mooiste in. Met de opkomst van de digitale camera is afdrukken niet zo vanzelfsprekend omdat de foto's op de camera en computer al te bekijken zijn. Om die vastgelegde dierbare momenten tóch eenvoudig in de huiskamer te brengen, zijn digitale lijstjes een uitkomst”, aldus Hans Schinkel. “Packard Bell wil bijdragen aan de digitale convergentie en daar past de PiXcape uitstekend bij."

Afspeelfuncties
Het digitale fotolijstje biedt verschillende opties om foto’s te tonen. Gebruikers kunnen zelf aangeven na hoeveel tijd de volgende afbeelding moet verschijnen en met welk overgangseffect. Bovendien heeft het lijstje drie verschillende zoom-standen (normal, regular en smart), waarmee de foto’s optimaal in beeld zijn te brengen. Om energie te besparen beschikt de PiXcape 700 over een timer die het aan- en uitgaan regelt.

Prijs en beschikbaarheid
De Packard Bell PiXcape 700 is vanaf augustus 2007 beschikbaar via het retailkanaal van Packard Bell. De adviesprijs bedraagt 159,99 euro, inclusief BTW.


Een foto in hoge resolutie kunt u aanvragen via packardbell(at)whizpr.nl

Over Packard Bell
Packard Bell biedt een breed assortiment van Digitale Home Entertainment producten waaronder desktops, notebooks, mp3-spelers, televisies, GPS- en opslagproducten. Packard Bells strategie is om naast krachtige thuiscomputers een compleet assortiment Digitale Home Entertainment producten aan te bieden. De integratie van deze producten met de reeds sterke positie op de consumenten desktop- en notebookmarkt, zorgen voor uitgebreide productlijnen, nieuwste technieken en opvallend design om tegemoet te komen aan de eisen van eindgebruiker. Dankzij deze strategie heeft Packard Bell een zeer sterke positie in de consumenten desktop- en notebookmarkt.

Packard Bell werd in 1986 opgericht en is één van Europa’s vooraanstaande leveranciers van thuiscomputers. Het Europese hoofdkantoor bevindt zich in Wijchen, Nederland. Packard Bell-producten worden bij alle grote retailketens verkocht. Meer informatie over Packard Bell vindt u op: www.packardbell.nl.

Voor meer informatie:
Packard Bell Nederland B.V.
Claudia Meijer
024-648 99 45
claudia.meijer(at)packardbell.com

Whizpr
Annerieke Kamphuis
0317-410 483
packardbell(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 10 dagen
Packard Bell contact  

0900 - 202 29 25
www.packardbell.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR