ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 32 dagen geleden)

Mediamarktplaats.nl voegt PayPal van eBay toe als betaalmethode

AMSTERDAM, 20070619 -- Mediamarktplaats.nl, het eerste online mediabureau van Nederland, biedt adverteerders nu de mogelijkheid om af te rekenen via PayPal van eBay. Door deze service aan te bieden heeft Mediamarktplaats een belangrijke stap gezet in de vereenvoudiging van de handel in allerlei advertentieruimte. Zowel de adverteerders als de aanbieders van mediaruimte zijn gebaat bij deze verbetering.

Mediamarktplaats.nl streeft naar een eenvoudige methode van media inkopen of verkopen zonder de tussenkomst van een traditioneel mediabureau. Dit jaar alleen al groeide het online mediabureau tot ruim 12.400 geregistreerde adverteerders, voornamelijk uit het MKB.

De voordelen voor adverteerders zijn legio. Omdat inmiddels 450 aanbieders van mediaruimte zaken doen op deze online marktplaats, is het vinden van ruimte en de daarbij behorende kosten kinderspel geworden. Zo kunnen aanbieders van mediaruimte `last minute' tegen sterk gereduceerde tarieven advertentieruimte aanbieden. Wanneer een geregistreerd gebruiker aangeeft graag gebruik te maken van deze `last minute' aanbieding wordt hij hiervan in kennis gesteld. Hier hebben beide partijen baat bij. Een ander voordeel voor de gebruikers is de keuzevrijheid in mediamogelijkheden. Er kan nu sneller, goedkoper en meer doelgericht worden geadverteerd.

Betalen kan vanaf nu ook gedaan worden met een bestaand PayPal-account waar veel bedrijven of personen al mee werken. De betaalwijze via iDeal bestond al langer op de site.

Het doel van Mediamarktplaats.nl is om nog meer eenvoud en transparantie aan te brengen rondom deze materie. Momenteel wordt gewerkt aan de mogelijkheid om via een nieuw koppelsysteem een opdracht direct in het boekingsysteem van een exploitant te zetten. De efficiëntie neemt hierdoor enorm toe, wat de totale kosten natuurlijk ten goede komt.

Indien u vragen heeft over dit onderwerp, kunt u mailen naar pers@mediamarktplaats.nl

Noot voor redacties:

Mediamarktplaats
Piet Heinkade 55
1019 GM Amsterdam
pers@mediamarktplaats.nl
tel: 020-5304556 Vraag naar Eric van Ulden.
www.mediamarktplaats.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 32 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu