www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 24 dagen geleden)
Bedrijf:

Uphantis opent vestiging in ‘s-Hertogenbosch

Focus op technologie voor sales- en marketingafdelingen

Ede, 18 juni 2007 – Uphantis, met kantoren in Amsterdam, Ede en Sittard, heeft haar vierde vestiging geopend in ‘s-Hertogenbosch. De nieuwe vestiging is gespecialiseerd in het toepassen van technologie voor sales- en marketingafdelingen van grote organisaties. Daarnaast wordt ook het complete producten- en dienstenportfolio van Uphantis geleverd het gebied van managementconsultancy, project- en programmamanagement, organisatie, beheer en integratie van bedrijfsprocessen.

De vestiging in ‘s-Hertogenbosch is de vierde die Uphantis sinds zijn oprichting twee jaar geleden in Nederland opent en deze gaat zich met name richten op de regio Midden-Nederland. De opening van een vestiging in ’s-Hertogenbosch sluit aan bij de regionale aanpak van Uphantis, die onder meer tot doel heeft reistijd voor zowel klanten als medewerkers tot een minimum te beperken.

De vestiging in ‘s-Hertogenbosch gaat van start met 10 ICT- en organisatiespecialisten, onder leiding van Lisethe van der Doelen (40). Zij heeft bijna twintig jaar ervaring in de software-industrie en heeft de afgelopen tien jaar diverse functies bekleed bij SAP Nederland op het gebied van allianties, marketing en business development. Haar laatste functie was Consulting Manager op het gebied van SAP CRM. Henny Hurkens, directeur van Uphantis: “Rode draad door haar loopbaan is het initiëren, opzetten en uitbreiden van producten, diensten en organisaties. Hierin is zij succesvol en wij zijn dan ook blij dat Lisethe ons kantoor voor Midden-Nederland vorm gaat geven.”

Lisethe van der Doelen: “Juist voor sales- en marketingorganisaties is snelheid en wendbaarheid een vereiste. Met Service Oriented Architecturen krijgen deze organisaties de mogelijkheid om adequaat in te spelen op de veranderende eisen vanuit de markt. Door toepassing van uitgekiende technologie kan Uphantis hiervoor samengestelde applicaties leveren op basis van SAP en NetWeaver.”

Over Uphantis
Uphantis levert diensten op het gebied van managementconsultancy, projectconsultancy, organisatie & beheer en producten voor de integratie van bedrijfsprocessen binnen middelgrote en grote organisaties. Uphantis, opgericht in 2005, heeft vestigingen in Amsterdam, Ede, ‘s-Hertogenbosch en Sittard en telt op dit moment 130 medewerkers. Voor meer informatie: www.uphantis.com.

Voor meer informatie
Uphantis, Bas van der Poel, tel. +31 (0)318- 43 97 80, e-mail bas.vanderpoel@uphantis.com
Of MCS, Robert de Moll, tel. +31 (0)23- 562 82 08, e-mail robertdm@monogram.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 24 dagen
Uphantis contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
Logo Schneider Electric
Logo Deel
Logo VSL
Logo Van Harte Aanbevolen
Logo Veeam Software
Logo Manhattan Associates
Logo Manhattan Associates
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103583 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17364 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl