www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 35 dagen geleden)
Bedrijf:

6.12 Businessboost geeft ieder bedrijf een eigen weblog

Amsterdam, 14 juni 2007 - Het snel groeiende Nederlandse internetbedrijf 6.12 Businessboost introduceert een aantal extra diensten waarmee bedrijven nog meer gemak zullen ervaren bij het gebruik van 6.12 Businessboost.

Zoals op zibb.nl al te lezen was: bloggen bij bedrijven is in Europa nog onbekend. 6.12 Businessboost gaat hier verandering in brengen. Elk bedrijf dat zich aanmeld op de site krijgt gratis een eigen weblog. Op deze manier kan een bedrijf zelf nieuws of aanbiedingen op de site zetten en zo de pagina nog persoonlijker maken. Het is mogelijk om zelf stukjes te schrijven op de site van 6.12 Businessboost, maar er is ook een mogelijkheid om weblogs te integreren vanaf de website van het bedrijf zelf.

Bedrijven kunnen daarnaast zelf RSS-feeds opzetten. Met die feeds kunnen ze vrienden of klanten op de hoogte houden van het laatste nieuws en aanbiedingen van hun bedrijf. Deze feeds verwijzen dus naar nieuwe berichten op de persoonlijke weblog van het bedrijf.

Een andere nieuwe tool is het integreren van een adresboek in de site van 6.12 Businessboost. Wanneer er een e-mail verstuurd wordt door het bedrijf, hoeven niet meer alle e-mailadressen van de ontvangers los getypt te worden. Men kan kiezen uit het adresboek van Hotmail, Outlook of een andere e-mailprovider, zodat er alleen nog maar aangevinkt hoeft te worden wie de ontvangers zijn van de e-mail. Dit zorgt voor meer gemak en een veel snellere afhandeling van het verzenden van e-mails.


Over 6.12 Businessboost
6.12 Businessboost is een vertrouwde manier voor het genereren van leads (doorverwijzingen). De grootste bron voor nieuwe leads zijn uw bestaande klanten. Het aansporen van deze klanten om nieuwe klanten naar u toe te verwijzen is een logische, eenvoudige manier om leads te werven. U doet een beroep op de loyaliteit van uw klanten.

Noot voor de redactie (niet ter publicatie):
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Roland Vegt,
E-mail: info@612businessboost.nl / Tel: +31 (0)20 8501865

Verstreken tijd: 19 jaar en 35 dagen
6.12 Businessb.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl