ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 38 dagen geleden)
Bedrijf:

SafeBoot Device Encryption nu ook met gezichtsherkenning

Authenticatie zonder gebruik van tokens

Nieuwegein, 13 juni 2007 – SafeBoot, een Nederlandse ontwikkelaar van producten voor mobiele databeveiliging, en Passfaces Corporation, leverancier van bi-directionele authenticatie-oplossingen, kondigen een authenticatiemethode aan waarbij de gebruiker zonder token toegang kan krijgen tot zijn computer. De oplossing wordt toegevoegd aan de nieuwe versie 5 van SafeBoot Device Encryption. De authenticatie vindt nu plaats tijdens de pre-boot van de computer. De combinatie van de technologie van beide bedrijven beveiligt de data op PC’s, laptops en mobiele apparaten.

De integratie van Passfaces biedt een intuïtieve en eenvoudige authenticatie waarbij bijkomende hardware (tokens) of software niet meer nodig is. De technologie van Passfaces maakt gebruik van cognometrie. Deze technologie is gebaseerd op de werking van het brein om gezichten te herkennen en te herinneren. Het authenticatieproces verloopt in twee stappen via het gebruik van een eenvoudig wachtwoord en de cognometrietechnologie van Passfaces Corporation. Deze zeer veilige, mobiele en flexibele oplossing gebruikt de bestaande wachtwoordsystemen en werkt op elk Windowsnetwerk of binnen elk Web-access omgeving.

“Passfaces is een interessante en door SafeBoot gecertificeerde optie voor klanten die liever geen gebruik maken van tokens. Deze oplossing beschikt over een zeer hoog beveiligingsniveau voor een beduidend lagere prijs en is bovendien erg eenvoudig te gebruiken”, zegt Frank Jorissen, vice president International Business Development bij SafeBoot.

SafeBoot levert end-to-end beveiligingsoplossingen voor data en apparaten, voor elk bedrijf. Sinds de partnerships met grote hardware- en softwareontwikkelaars zijn de oplossingen van SafeBoot volledig compatibel met de meest gebruikte technologieën. SafeBoot biedt de meest complete bescherming door middel van encryptie van data en apparaten, identity management en toegangscontrole.

“Door de integratie van Passfaces met de encryptiemogelijkheden van SafeBoot blijven zowel de netwerktoegang en het eigendomsrecht van data beveiligd, zelfs wanneer een PC, laptop of mobiel apparaat wordt gestolen of verloren. Gezichtsherkenning biedt een erg hoog niveau van beveiliging omdat een gezicht moeilijk te kopiëren is of met anderen gedeeld kan worden”, zegt Paul Barrett, CEO bij Passfaces.



Over SafeBoot
SafeBoot is een Nederlandse leverancier van software voor beveiliging van mobiele data en usb-sticks met krachtige, automatische encryptie. Het bedrijf ontwikkelt en distribueert de SafeBoot-productlijn. Deze producten beveiligen organisaties tegen gegevensverlies, -diefstal en ongeautoriseerde toegang tot gegevens. Diverse overheidsinstellingen en grote internationale bedrijven kiezen SafeBoot, dat naadloos met hun bestaande bedrijfssystemen integreert. SafeBoot's centrale beheersysteem biedt organisaties operationele efficiency en zorgt voor een zo laag mogelijke total cost of ownership. Voor meer informatie: www.safeboot.com.

Over Passfaces Corporation
Passfaces is een organisatie gespecialiseerd in databeveiliging en ontwikkelt innovatieve, gepatenteerde authentificatietechnologie met een zeer hoog beveiligingsniveau. Het bedrijf baseert zijn oplossingen op de aangeboren cognitieve mogelijkheden van het menselijk brein om gezichten te herkennen en te onthouden. De producten van Passfaces biedt bedrijven, de financiële sector, de overheden, de gezondheidssector en OEM-klanten een kostenefficiënte, volledig schaalbare en zeer betrouwbare authentificatie-oplossing ter ondersteuning van de risk-managementdoelstellingen van bedrijven. De hoofdzetel van Passfaces Corporation, opgericht in 2000, ligt in Washington D.C. Voor meer informatie en een demo van de Passfaces technologie: www.passfaces.com.

Voor meer informatie:
SafeBoot
Tom de Jongh
Tel: +31 (0)30 - 63 48 800
tom.dejongh(at)safeboot.com

Whizpr
Annerieke Kamphuis
Tel: +31 (0)317 - 410 483
safeboot(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 38 dagen
SafeBoot contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl