www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 37 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Conclusion nieuwe sponsor van topgolfster Nienke Nijenhuis en haar caddie

Valkenswaard, 7 juni 2007 - De nieuwste sponsor van de Nederlandse topgolfster Nienke Nijenhuis is Conclusion. Conclusion is de meest veelzijdige zakelijke dienstverlener van Nederland op het gebied van Human Capital, Communication, Organisation, en Technology.

De 29-jarige Nienke Nijenhuis is al jarenlang de enige Nederlandse golfster op de Ladies European Tour. De profcarrière van Nienke begon in 2001 en heeft daarna onafgebroken op de Tour gespeeld. De meest aansprekende resultaten heeft zij geboekt met top 12-noteringen op de The Wales WPGA Championship en Ladies English Open. Uiteraard is Nienke van de partij op de KLM Ladies Open, waarvoor zij tevens ambassadrice is.

Conclusion is sponsor van het KLM Ladies Open. In het verlengde hiervan heeft zij ervoor gekozen om Nienke Nijenhuis te sponsoren. Erik Hallers, zelf enthousiast golfer en directeur van Conclusion: ‘Het KLM Ladies Open zien wij als het perfectie relatie-evenement voor Conclusion. Het KLM Ladies Open sluit aan bij onze waarden: plezier, betrokkenheid, specialisme, samenwerken en uitdaging Ook Nienke Nijenhuis en haar caddie passen hier perfect bij. Bovendien is er een hoog aantal vrouwen werkzaam bij Conclusion, de helft van onze werknemers is namelijk vrouw.’

Op vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 juni vindt het KLM Ladies Open plaats op de Eindhovensche Golf. Nienke Nijenhuis is een van de meest veelbelovende Nederlandse speelsters op dit internationale toernooi.

Over Conclusion
Conclusion is de meest veelzijdige zakelijke dienstverlener van Nederland. Conclusion heeft 1200 mensen in 30 werkmaatschappijen, die ieder specialist zijn binnen hun eigen vakgebied. De oplossingen zijn gericht op Human Capital, Communication, Organisation en Technology. Conclusion werkt voor alle top 250 bedrijven, zowel door middel van levering van professionals, projecten als consultancy. Het onderscheidend vermogen ligt in de kracht van samenwerken. Conclusion heeft vestigingen in onder andere Utrecht, Rotterdam en Amsterdam. Meer informatie op www.conclusion.nl

NOOT VOOR DE REDACTIE

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Marijntje van Benthum, communicatiemanager Conclusion
T: 030-2193800
M : 06-11041644
E: mvbenthum@conclusion.nl
W: www.conclusion.nl
Recent van Conclusion  
Nederlander voelt zich machteloos over eigen data: ‘Weigeren is geen optie’

Conclusion benoemt John van der Steen als directeur Conclusion Enablement

Havenbedrijf Rotterdam kiest Conclusion Intelligence voor meerjarig beheer en doorontwikkeling van dataplatform

Verstreken tijd: 19 jaar en 37 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Conclusion contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR