www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 13 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Van Eigen Erf kiest voor Easy Order® in ASP/SaaS van e-Buzz

Biologische-boerderijwebwinkels bedienen klanten met Easy Order®-webshop- en -bedrijfssoftware

Hoofddorp, 30 mei 2007 – De Stichting Biologisch Goed Van Eigen Erf gaat een mantelovereenkomst aan voor de inzet van Easy Order® van e-Buzz. Naast de webshop op basis van Easy Order® kunnen de tien regionale biologische-boerderijwebwinkels gebruikmaken van Easy Order® BackOffice, de bedrijfssoftware van e-Buzz. Beide systemen worden ingezet op basis van ASP (Application Service Providing) / SaaS (Software as a Service). De inrichting van de systemen start bij de leden van Van Eigen Erf in de provincies Limburg, Flevoland en Friesland. De komende maanden zullen deze boerderijwebwinkels de softwareoplossingen operationaliseren. Van Eigen Erf en e-Buzz verwachten dat de overige boerderijwebwinkels op korte termijn zullen volgen.

Momenteel zijn tien boerderijwebwinkels aangesloten bij de Stichting Biologisch Goed Van Eigen Erf. Deze winkels voeren een assortiment verse producten die zijn geproduceerd door regionale biologische–landbouwbedrijven, zoals groente, fruit, zuivel, kaas, eieren, vlees, brood, gebak, sappen en jams. Het uitgangspunt is altijd dat er geen gebruik is gemaakt van bestrijdingsmiddelen en dat het milieu minimaal wordt belast. Ook de beperking van het aantal transportbewegingen en daarmee de reductie van CO2-uitstoot is voor de boerderijwebwinkels een belangrijk item. De klanten van de boerderijwebwinkels van Van Eigen Erf kunnen hun producten uitsluitend afnemen via internet. Zij doen hun bestelling in de webshop van een van de boerderijwebwinkels, waarna de winkel de producten pickt, verpakt en naar de klant verstuurt. Dit alles gebeurt conform met de klant gemaakte afspraken over het verpakken en verzenden van de bestelling.

In de afgelopen jaren heeft een aantal van de boerderijwebwinkels individueel een eigen webshop gebouwd. Dat deze bestelmethode succesvol is, blijkt uit het grote aantal klanten dat de weg naar de boerderijwebwinkels heeft gevonden. Met het gebruik van de webshop Easy Order® zijn de diverse concepten van de boerderijwebwinkels samengebracht onder de overkoepelende organisatie Van Eigen Erf. Elke boerderijwebwinkel hanteert in de webshop een eigen lokaal assortiment en eigen verkoopprijzen. Een deel van het assortiment is voor alle webwinkels gelijk. Voor de webshop wordt gebruikgemaakt van de consumentenversie van Easy Order® (B2C). Na het aanmelden kunnen de klanten daarin hun bestellingen ingeven. In de webshop vinden de klanten hun bestelformulieren en de promoties en acties van die week. De afrekening vindt plaats via automatische incasso op de dag na aflevering.

Van Eigen Erf activeert van de bedrijfssoftware Easy Order® BackOffice de modules financiële en logistieke administratie. Het onderhoud van de stamgegevens van de producten en diensten vindt plaats in de centrale versie van de bedrijfssoftware. De acties en promoties worden eveneens centraal voorbereid. Op basis van al deze centrale gegevens worden de backofficeomgevingen van de afzonderlijke boerderijwebwinkels geactiveerd. Zij selecteren vervolgens hun assortiment, acties en promoties, en vullen de stamgegevens aan met de gegevens van hun klanten. De activering van de handelsmodules voor de uitwisseling van inkooporders, voor de registratie van voorraden en voor de verkooporders en financiën vindt eveneens centraal en decentraal plaats. Dagelijks worden de stamgegevens uitgewisseld met de webshops.

Iris van de Graaf, directeur van de Stichting Biologisch Goed Van Eigen Erf: “Met onze keuze voor Easy Order van e-Buzz zijn we niet over één nacht ijs gegaan. We hebben hiervoor veel overleg gevoerd met onder meer leveranciers en de eigenaren van de boerderijwebwinkels. Na een uitgebreide evaluatie van een aantal serieuze aanbieders kwam e-Buzz naar voren als de leverancier met het beste prijs-kwaliteitsaanbod. Een test met de webshoptechnologie van Easy Order overtuigde ons van de eenvoud en de doeltreffendheid van het systeem, waarna wij de knoop hebben doorgehakt. Inmiddels wordt hard gewerkt aan de operationalisering van de eerste omgevingen. De aanschaf van Easy Order BackOffice zorgt ervoor dat al onze systemen straks vlekkeloos met elkaar samenwerken.”

Rian Faay van e-Buzz: “Met de Stichting Biologisch Goed Van Eigen Erf versterken wij onze positie zowel in de markt van biologische producten als in de retail. We breiden onze dienstverlening hiermee uit naar een leverancier die uitsluitend via internet verkoopt aan consumenten. Desondanks is de werkwijze van de boerderijwebwinkels in feite identiek aan die van de traditionele winkels. Wij menen met onze producten te kunnen bijdragen aan het succes van de biologische-boerderijwebwinkels en zijn daarom heel blij met hun keuze voor onze brede oplossingen.”

Stichting Biologisch Goed Van Eigen Erf
De Stichting Biologisch Goed Van Eigen Erf bestaat uit een netwerk van biologische boeren die zich regionaal hebben georganiseerd. Samen staan zij voor ambachtelijke en gegarandeerde biologische productie, vers uit eigen regio, weinig voedselkilometers en een korte lijn van land naar klant. Deze principes komen tot uitdrukking in het paraplumerk dat wordt beheerd door de overkoepelende Stichting Van Eigen Erf. Op dit moment zijn tien boerderijwebwinkels aangesloten. De webwinkels zijn de afzetkanalen van de biologische-landbouwbedrijven en de productiebedrijven die de producten van de biologische-landbouwbedrijven hebben verwerkt.

Kijk voor meer informatie op www.vaneigenerf.nl

e-Buzz bv
e-Buzz bv is opgericht in 1989 en ontwikkelt een brede set van standaardsoftware. Het belangrijkste product is Easy Order®, dat wordt ingezet als webshop voor bedrijfsmatige afnemers (B2B) en consumenten (B2C), en als ordermanagementsysteem. De technologie is volledig web-based. Dit betekent onder andere dat de uitwisseling van berichten gebeurt via internet. De systemen worden voornamelijk geïmplementeerd in ASP (Application Service Providing) of SaaS (Software as a Service). Meer dan 95 procent van de ruim vijfhonderd Easy Order®-omgevingen draait op basis van ASP in de infrastructuur van e-Buzz.

Een greep uit de lijst van referenties, gerangschikt naar sector.

  • Kantoorartikelen, computer-supplies, hobbyartikelen: Ahrend Office Furniture, CIB Centraal InkoopBureau, ColArt, Corporate Express Europe, Despec Benelux, Ecotone, Intop Europe, Kars, Lindell, Lyreco/Ahrend Office Products, Royal Talens, QC Supplies, UFP International.
  • Food en foodservice: Bavaria, Groothandel Bergsma, Lekker van der Laan Dekker, VersAlert Hoevelaken en VersAlert Woerden.
  • Professionele sector: Fetim Bouwen en Wonen, Tessenderlo Chemie (Dyka Nederland en België, Fairbrook UK en Wymar International in België), Verfchemie Oost-Nederland.
  • Retail: Bike Totaal, Vereniging van Keurslagers, Marqt, Nederlandse Expert Groep, Nicovij, Spar Holding, Stichting Biologisch Goed Van Eigen Erf, TeamZes, Van Beek Art Supplies.
  • Overig: Newco Europe, Shop Service Center.
Kijk voor meer informatie op www.e-buzz.eu

Voor meer informatie:

Stichting Biologisch Goed Van Eigen Erf
Iris van de Graaf (directeur)
Telefoon: +31 (0)77-467 35 77
E-mail: iris@vaneigenerf.nl

e-Buzz bv
Piet Munsterman (Manager Marketing & Sales)
Telefoon: +31 (0)23-555 49 49
E-mail: p.munsterman@e-buzz.eu

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Paul Maris
Telefoon: +31 (0)30-656 50 70
E-mail: paul@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 13 dagen
e-Buzz bv contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu