www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 59 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Loth PR Writing

Vijfhart organiseert gratis thema-avond Enterprise Java architectuur

Hoe vullen de open source frameworks de gaten in de J2EE specificatie?

Nieuwegein, woensdag 2 mei 2007 – 5HART-IT, al 23 jaar gespecialiseerd op het gebied van Oracle & Java en Business Intelligence cursussen, organiseert op 21 juni te Nieuwegein de thema-avond Enterprise Java architectuur.

Bij het ontwerpen van een Enterprise Java Applicatie moeten vele beslissingen genomen worden. Voor elke laag zijn veel verschillende technologieën mogelijk.

Deze thema avond geeft u een overzicht van de verschillende ontwerpkeuzes en wat de belangrijkste voor -en nadelen zijn van deze de verschillende technologieën.

We bespreken hoe verschillende open source frameworks de gaten in de J2EE specificatie opvullen. Daarnaast vergelijken we de nieuwe Java EE specificatie met frameworks zoals Spring en Hibernate.

Onderwerpen:
  • Keuze van de web interface technologie.
  • Ontwerpen van de business logica.
  • Implementeren van enterprise services zoals: security, transacties, logging, messaging et cetera.
  • Hoe gaat u naar de database?
  • Hoe communiceert u met andere applicaties?
De thema-avond Enterprise Java architectuur is geen cursus, maar een overview van de keuzemogelijkheden en bijbehorende voor- en nadelen bij het ontwerpen van een Enterprise Java Applicatie. Voor meer informatie of aanmelden surft u naar www.vijfhart.nl of neem contact op met Vijfhart op telefoonnummer 088 – 542 78 78.

Over 5HART-IT
5HART-IT is als softwarehouse al 23 jaar gespecialiseerd op het gebied van Oracle & Java software. Kernactiviteit is het opleiden tot Oracle & Java expert, maar wij zijn ook actief op het gebied van database beheerdiensten en detachering van Oracle & Java specialisten.

Onze opleidingen zijn speciaal ontwikkeld voor en door automatiseerders. Vijfhart is marktleider op het gebied van persoonlijk (1:1) begeleide Oracle opleidingen en heeft een wijdverbreide klantenkring variërend van midden- en kleinbedrijf tot multinationals en van overheidsinstellingen tot de grootse ICT-ondernemingen van Nederland.

Ons assortiment is gericht op Oracle & Java software en dan met name op het gebied van programmeren, applicatiebouw, applicatieontwerp, database beheer en internet-tools. Wij verzorgen zowel persoonlijk (1:1) begeleide als klassikale opleidingen. Wij zijn gevestigd in Arnhem/ Velp, Nieuwegein, Turnhout (B) en Zwolle.

5HART-IT
Tom van Luijk
026-3529336
www.vijfhart.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 59 dagen
PR contact  

Logo Loth PR Writing
Vijfhart IT-Op.. contact  

M. Korremans
088-5427848
info@vijfhart.nl
www.vijfhart.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl