www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 65 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Gumball Rally navigeert met HTC door twaalf landen in zeven dagen

Utrecht, 26 april 2007 – HTC, producent van de succesvolle Qtek-smartphones en wereldwijd de grootste leverancier van op Windows Mobile-gebaseerde toestellen, voorziet -samen met T-Mobile en ALK Technologies- de deelnemers aan de Gumball Rally van satellietnavigatie en -tracking op mobiele telefoons. Deelnemers kunnen tijdens de 3000 mijl lange rally met hun T-Mobile MDA Compact III smartphone en ALK’s CoPilot 7 navigatiesoftware, gedetailleerde kaarten raadplegen om hun weg te vinden in West-Europa, Turkije, Griekenland en Slowakije.

De rally start op 29 april in Londen. Onder de deelnemers bevinden zich ook bekenden uit de muziekwereld als Jamiroquai, MTV’s Xzibit en de Fun Lovin' Criminals. Zij rijden met 120 andere deelnemers via Amsterdam naar Frankfurt waar alle auto’s op vrachtvliegtuigen worden geladen en naar Istanbul worden gevlogen. De rally rijdt vervolgens onder andere door Athene, Tirana, Dubrovnik, Bratislava en Berlin en finisht op 5 mei bij de Big Ben in Londen. Fans van de rally kunnen de voortgang real time volgen via www.alk.com/gumball.

Met een ingebouwde GPS-ontvanger en CoPilot Live 7, levert de door HTC ontworpen T-Mobile MDA Compact III navigatie op een telefoon. Gebaseerd op het Windows besturingsysteem is het een krachtig toestel met volledige PDA-functionaliteit waardoor gebruikers op het web kunnen surfen en onderweg e-mail en documenten kunnen lezen en versturen. Verder bevat het toestel een camera en Windows Media Player voor entertainment. De 2D- en 3D-kaarten zijn makkelijk te installeren en te bekijken met HTC’s RollRTM en een 2.8 inch kleurenscherm.

Florian Seiche, Vice President bij HTC Europa: Dit is het eerste toestel dat we hebben geïntroduceerd om de navigatiemarkt te bedienen. We zijn dan ook blij dat het toestel is geselecteerd voor de Gumball 3000 race. De MDA Compact III (ofwel de HTC3300) is één van onze populairste toestellen en zal zeker zijn navigatietaak kunnen volbrengen.”

Alle deelnemers aan Gumball 3000 gebruiken een speciale uitvoering van ALK’s CoPilot Live 7 navigatiesysteem met aangepaste menu’s. De veiligheid van de racers is prioriteit. Daarom worden de 2D- en 3D-kaarten alleen getoond als zij dichtbij een afslag zijn, zodat zij niet worden afgeleid.

Maximillion Cooper, Initiatiefnemer en CEO van Gumball 3000: "We zijn verheugd om samen te kunnen werken met vooraanstaande partners op het gebied van mobiele navigatie en telecommunicatie. Om een event van deze schaal te organiseren zijn we veel onderweg. Communicatie en navigatie zijn belangrijke ingrediënten om zeker te weten dat alles soepel verloopt. Zonder deze partners zouden we letterlijk de weg kwijt zijn!"




Over HTC
HTC ontwerpt innovatieve smartphones en PDA-telefoons die de gebruiker echte mobiliteit en vrijheid garanderen. HTC, opgericht in 1997, is de leverancier van veel van de populairste toestellen die door telecomoperatoren op de markt worden gebracht. HTC kent een unieke samenwerking met de belangrijkste fabrikanten van mobiele apparatuur, inclusief de belangrijkste telecombedrijven in Europa, de VS en in de snelgroeiende Aziatische markt. In juni 2006 besliste het bedrijf om zich ook in Europa te positioneren onder de merknaam HTC met als doel uniform te communiceren naar zowel partners als eindgebruikers.
HTC is wereldwijd de grootste fabrikant van mobiele apparatuur op basis van het Microsoft Windows Mobile platform en is een van de snelstgroeiende bedrijven in de sector van mobiele apparatuur. HTC is genoteerd aan de Taiwanese beurs.

Voor meer informatie:
Whizpr
Chantal Schepers
0317-410 483
HTC(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 65 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
HTC Netherland.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl