www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 84 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Hill+Knowlton Strategies

Omzet Business Objects 20 procent hoger in eerste kwartaal

Bilthoven, 25 april 2007 - Business Objects, leverancier van business intelligence (BI) oplossingen, heeft de resultaten bekendgemaakt van het eerste kwartaal van 2007. De organisatie maakte tevens bekend dat de raad van bestuur het plan heeft goedgekeurd voor het terugkopen van aandelen ter waarde van 100 miljoen dollar.

De omzet in het eerste kwartaal van 2007 kwam uit op 334 miljoen dollar, 20 procent hoger dan een jaar eerder. De wereldwijde inkomsten uit licenties bedroegen 137 miljoen dollar. Dit is een stijging van 9 procent ten opzichte van hetzelfde kwartaal vorig jaar. De omzet uit services kwam uit op 197 miljoen dollar, 29 procent hoger dan in het eerste kwartaal van 2006. De winst per aandeel (US GAAP) kwam uit op 6 dollarcent. Non-GAAP winst per aandeel bedroeg 41 dollarcent, een stijging van 24 procent ten opzichte van vorig jaar.

John Schwarz, CEO van Business Objects: “De omzetgroei van 20 procent en een stijging van de operationele winst met 37 procent, bevestigen onze strategie. Daarnaast hebben nieuwe producten en technologieën bijgedragen aan een betere positie in zowel de enterprise-markt als de markt voor het midden- en kleinbedrijf. De relatie met CIO’s is het afgelopen kwartaal verder verstevigd. Daarnaast hebben we ons productportfolio verder geoptimaliseerd, zodat we nu voor CFO’s en lijnmanagers een complete set enterprise performance management- en BI-oplossingen hebben.”

Sabine Palinckx, Regional Manager Benelux: “De groei van het afgelopen kwartaal wordt onder andere veroorzaakt door de introductie van nieuwe oplossingen voor het MKB en de uitbreiding van ons EPM-aanbod. Dat zien we ook terug in de Benelux waar we in het eerste kwartaal contracten hebben afgesloten met onder andere Vodafone, Yusen, Terberg Leasing, Donaldson en Honda Europe.”

Klik hier voor het volledige Engelstalige persbericht.



Over Business Objects
Business Objects (Euronext Paris: ISIN FR0004026250 - BOB en Nasdaq: BOBJ) is wereldwijd marktleider op het gebied van Business Intelligence-oplossingen. Business Objects biedt organisaties een compleet platform voor performance management, planning, rapportage, query en analyse en enterprise information management. Hiermee krijgen organisaties beter inzicht in hun bedrijfsprestaties. Business Objects bedient samen met ruim 3.000 partners wereldwijd meer dan 42.000 klanten in meer dan 80 landen. www.businessobjects.com.

Voor meer informatie:

Business Objects
Lianne Verhoeven
Tel: 030 225 90 00
lianne.verhoeven(at)businessobjects.com

Whizpr
Marieke Adama
Tel: 0317 410 483
bobj(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 84 dagen
Business Objec.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl