www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 18 dagen geleden)
Bedrijf:

StreamServe sluit overeenkomst met Adobe voor nieuwe generatie Dynamic Enterprise Publishing

Marktleiders op het vlak van interactieve formulieren en hoog-volume enterprise document generatie en distributie bundelen krachten

Capelle a/d IJssel, 17 april 2007 – StreamServe, marktleider op het vlak van Enterprise Document Presentment (EDP)-software, sluit een overeenkomst met Adobe Systems Incorporated voor ondersteuning van Adobe’s XML Forms Architecture (XFA). XFA is het formaat van Adobe LiveCycle Designer, software voor XML-formulierontwerp. De samenwerking komt voort uit een gedeelde visie voor het generen van gepersonaliseerde documenten. Deze visie bestaat uit één ontwerpomgeving voor de productie en distributie van bedrijfskritische gepersonaliseerde documenten, waarin zowel interactieve als hoge volume output processen worden ondersteund.

XFA combineert de data en functionaliteit van XML met geavanceerde presentatie-mogelijkheden voor multi-channel distributie, waaronder PDF. Met Adobe LiveCycle Designer is het mogelijk dynamische XFA-templates te creëren. De software ondersteunt het samenvoegen van XML-data en XML-schema’s, verbetert documentbeveiliging met templates voor digitale ondertekening en voldoet aan wettelijke eisen voor toegang tot online formulieren. Bedrijven kunnen het voordeel van hun investering in XML-technologieën, -applicaties en -ontwikkelexpertise vergroten doordat klanten, partners en leveranciers die Adobe Reader-software gebruiken, nu in staat zijn om zelf op een veilige en interactieve manier gegevens vast te leggen. Voorbeelden daarvan zijn het aanmelden als nieuwe klant, of het automatisch genereren van reacties op offerte-aanvragen of correspondentie.

“Tegenwoordig zien organisaties steeds meer het belang in om klanten op de juiste wijze te benaderen, zodat hun tevredenheid en loyaliteit wordt versterkt, “ zegt Melissa Webster, program director van de Content & Media Technologies Group van IDC. “Wij zien enorme voordelen voor organisaties om met behulp van een Dynamic Enterprise Publishing omgeving in hoog volume gepersonaliseerde interactieve klantcommunicatie mogelijk te maken. En dat is nu precies wat je met een geïntegreerd elektronisch formulier bereikt.”

Met StreamServe Persuasion kunnen bedrijven informatie ontvangen uit verschillende applicaties zoals ERP-, CRM-, SCM- en maatwerksystemen, deze automatisch omzetten in gepersonaliseerde correspondentie om deze vervolgens naar ieder gewenst medium te distribueren. Op deze correspondentie kan dynamisch een gepersonaliseerde marketingboodschap of informatie toegevoegd worden, voor cross- en upsell en het versterken van het merk. Bedrijven kunnen de kennis die zij hebben over individuele klanten nu benutten om met gerichte communicatie op hun correspondentie omzet te vergroten en loyaliteit te versterken.

“We vergroten met deze overeenkomst de mogelijkheden van XFA en stellen organisaties in staat om op één ontwerpomgeving voor alle bedrijfskritische communicatie te standaardiseren“, aldus David Mendels, senior vice president, Enterprise en Developer Business Unit van Adobe. “We kijken er naar uit om onze relatie met StreamServe te verstevigen en oplossingen te bieden waarmee onze klanten altijd een strategisch voordeel behalen bij het genereren van al hun communicatie.”

“Deze partnerovereenkomst geeft de klanten van StreamServe- en Adobe de mogelijkheid om omvangrijke bedrijfsprocessen, waarin gepersonaliseerde informatie een grote rol speelt, op ieder niveau te stroomlijnen. Deze aanpak helpt organisaties niet alleen hun relatie met klanten verbeteren, maar met name ook extra omzet genereren uit hun huidige klantenkring”, zegt Chris Stone, president en CEO van StreamServe.



StreamServe
StreamServe Enterprise Document Presentment software stelt bedrijven in staat effectief te communiceren met hun klanten, partners en leveranciers. Dit door het genereren en presenteren van interactieve, geprinte en elektronische documenten vanuit bedrijfsapplicaties in elk formaat en via elk kanaal. Meer dan 4.500 klanten in 130 landen maken gebruik van StreamServe. Nederlandse klanten zijn onder meer Akzo Nobel Decorative Coatings, Philips, Kijkshop, Banque Artesia, Copaco, Deli XL, KLM en OZ Zorgverzekeraars. StreamServe partners zijn onder andere applicatie- en e-business leveranciers zoals IBM, SAP en Oracle. Het hoofdkantoor bevindt zich in Burlington, MA, Verenigde Staten. Het bedrijf heeft 15 kantoren wereldwijd. Het Nederlandse kantoor bevindt zich in Capelle a/d IJssel. Meer informatie is beschikbaar via www.streamserve.com.

Voor meer informatie:

StreamServe
Harold van der Horst
Tel: +31 (0)10-7115100
E-mail: harold.vanderhorst(at)streamserve.com

Whizpr
Tessa Weber
Tel: +31 (0)317-410483
E-mail: streamserve(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 18 dagen
StreamServe contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR