www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 78 dagen geleden)
Bedrijf:

Moniforce sponsort ITSMF Best Practices congres

Forrester en KLM spreken over de successen die met End User Performance Monitoring behaald kunnen worden

Almere, 13 april 2007 - Op dinsdag 17 april vindt in Ede het kenniscongres “Best Practices in IT Service Management plaats. Moniforce, leverancier van web availability en performance monitoring oplossingen, is één van de hoofdsponsors van dit congres en heeft in die rol zowel Peter O’Neill (Forrester Research) als Bram van Altena (KLM) gevraagd een presentatie te geven.

Peter O’Neil (Principal Analyst van Forrester Research) komt op verzoek van Moniforce naar Nederland om Forresters visie op performance monitoring te delen met Nederlandse IT managers. In zijn presentatie “Managing IT from the End User Perspective” (10.45 – 11.30 uur) zal hij ingaan op het belang van End User Monitoring en de wijze waarop dit kan helpen bij IT en Business alignment.

Svante Nilsson, Product Manager van Moniforce: “Wij zijn heel blij dat Peter speciaal voor dit congres naar Nederland komt. Met zijn kennis biedt hij een enorme aanvulling op het toch al interessante congresprogramma.”

Daarnaast zal ook Bram van Altena (Manager Hosting Webservices van KLM) een presentatie geven (14.45 – 15.30 uur). Hij gaat in op de verschuiving van het meten van IT-componenten naar het meten van de KPI's waarmee de KLM Business haar dagelijkse sturing kan uitvoeren. “KLM is op een zeer vooruitstrevende wijze bezig met het inrichten van ketenbeheer waarbij klanten centraal staan”, aldus Nilsson.

Vanzelfsprekend is er voor geïnteresseerden de mogelijkheid om op de stand van Moniforce kennis te maken met de technologie van End User Monitoring

Naast deze beide sprekers zijn er de hele dag allerlei presentaties over IT Governance en Functioneel Beheer. Meer informatie over het programma en het congres is te vinden op www.best-practices-in-itsm.nl

Over Moniforce
Moniforce is de grootste Europese leverancier van IT-oplossingen voor het meten en analyseren van online data waarmee klanten het succes van hun bedrijfskritische webapplicaties en online marketingactiviteiten kunnen bepalen. Deze IT-oplossingen voorzien klanten van Moniforce in hun behoefte aan precieze informatie om zakelijke beslissingen te kunnen nemen die het rendement op IT- en marketinginvesteringen maximaliseren.

Klanten van Moniforce zijn actief in alle mogelijke branches, zoals de financiële dienstverlening, retail, transport en telecommunicatie, de overheid en uitgeverswereld. Het klantenbestand omvat marktleiders als ING, KLM, AON, Neckermann, Ikea, Ahold, World Directories/Gouden Gids en de Rabobank. Het hoofdkantoor van Moniforce is gevestigd in Almere. Daarnaast beschikt de onderneming over kantoren in Duitsland en België. Raadpleeg voor meer informatie www.moniforce.com

Noot voor de redactie, niet voor publicatie:

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Moniforce Nederland B.V.,
José Geurten
Tel.: (036) 52 75 700
E-mail: jose.geurten@moniforce.com

Verstreken tijd: 19 jaar en 78 dagen
Moniforce contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu