ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 83 dagen geleden)
Bedrijf:

Omzet Lawson Software groeit 118 procent tijdens het derde kwartaal

Vianen, 10 april 2007 – Lawson Software, Inc. (Nasdaq: LWSN) heeft de financiële resultaten van het derde kwartaal van het fiscale jaar 2007 bekendgemaakt. In het derde kwartaal werd een geconsolideerde omzet gerealiseerd van 191,2 miljoen dollar. Dit is een stijging van 118 procent in vergelijking met dezelfde periode van het fiscaal jaar 2006. Toen bedroeg de omzet 87,7 miljoen dollar. De groei is voor een belangrijk deel een gevolg van de fusie met Intentia, wiens cijfers nu zijn geconsolideerd in die van Lawson.

Het nettoverlies in het derde kwartaal bedroeg 9,8 miljoen dollar (GAAP), oftewel 5 dollarcent per aandeel. In hetzelfde kwartaal van het fiscale jaar 2006 werd een nettowinst van 10 miljoen dollar of 9 dollarcent per verwaterd aandeel gerealiseerd. Het nettoverlies is te wijten aan de consolidatie van de kosten van het voormalige Intentia, operationele kosten en herstructureringskosten.

Het volledige Engelstalige bericht vindt u hier: phx.corporate-ir.net/phoenix.zhtml?c=129966&p=irol-newsArticle&ID=982922&highlight=



Over Lawson
Lawson levert software en implementatiediensten aan 4.000 klanten in de industrie, distributie, onderhoudssector en dienstverlening in 40 landen wereldwijd. Lawsons oplossingen omvatten Enterprise Performance Management, Supply Chain Management, Enterprise Resource Planning, Customer Relationship Management, Manufacturing Resource Planning, Enterprise Asset Management en industriespecifieke applicaties. De Lawson-software helpt klanten om hun processen te stroomlijnen, kosten te verlagen en efficiency te verhogen. Lawson heeft 40 kantoren wereldwijd. Het hoofdkantoor bevindt zich in St. Paul (VS). Kijk voor meer informatie op: www.lawson.com

Voor meer informatie:
Lawson
Lut Verschueren
Press Relations Manager EMEA
Tel: + 32 (0) 9 236 16 36
GSM: + 32 (0) 473 71 32 92
e-mail: lut.verschueren(at)be.lawson.com

Whizpr
Gijs Fennell
Tel.: 0317-410 483
e-mail: lawson(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 83 dagen
Lawson contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo ACES Direct
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103845 persberichten
7044 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17533 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl