www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 56 dagen geleden)
Bedrijf:

Qurius realiseert bedrijfsinformatiesysteem voor MEE-organisaties

Software op basis Microsoft Dynamics ondersteunt MEE bij groeiende complexiteit en invoering WMO

Zaltbommel, 10 april 2007 – Elf MEE-organisaties, verenigd in de Gebruikers Vereniging Ondersteunende MEE Software (GOMS), kiezen softwareleverancier Qurius voor de realisatie van een nieuw en op de toekomst gericht bedrijfsinformatiesysteem. Met deze - op basis van Microsoft Dynamics NAV ontwikkelde - oplossing krijgen de aangesloten leden van GOMS een efficiënt bedrijfsinformatiesysteem. Dit biedt enerzijds ondersteuning aan consulenten in het primaire proces en anderzijds ondersteunt het de organisatie bij haar nieuwe bestuurlijke verantwoordelijkheden in het kader van de Wet Maatschappelijke Ondersteuning (WMO).

MEE is door het ministerie van VWS aangewezen als organisatie voor cliëntondersteuning aan alle mensen met een beperking als gevolg van een handicap, chronische ziekte of stoornis in het autistische spectrum. Sinds begin 2004 hebben binnen Nederland 11 van de 25 MEE organisaties, zich verenigd in GOMS. Een belangrijk doel van GOMS is het coördineren van de contacten met ICT-leveranciers, en met name de leverancier van het strategische bedrijfsinformatiesysteem. Door de sterke groei van de ondersteuningsvraag in deze sector en de komst van de WMO is er behoefte aan een compleet systeem ter ondersteuning van de consulenten in hun dagelijkse werkzaamheden. Het systeem dient ook geïntegreerd te zijn met de registratieve processen als gevolg van de bestuurlijke vernieuwing in het kader van de WMO. De software is onder meer bedoeld voor het efficiënt opnemen van nieuwe cliënten, planning van ondersteuningstaken, productieregistratie van activiteiten, vastlegging van de communicatie met cliënten en het beheren van contracten met geldverstrekkers, zoals gemeenten.

Q-MEE, de specifieke oplossing die Qurius nu realiseert voor GOMS, is gebaseerd op Microsoft Dynamics NAV en Q-Zorg, de zorgoplossing van Qurius voor AWBZ-gerelateerde zorginstellingen. De planning is om Q-MEE per 1 januari 2008 bij alle 11 GOMS-leden te hebben geïmplementeerd.

De heer Cees Huisman, voorzitter GOMS: “De MEE-organisaties zoals verenigd in het GOMS hebben na een zorgvuldig selectieproces gekozen voor Qurius en Q-Zorg in combinatie met de standaard ERP-software van Microsoft Dynamics NAV. De vereniging GOMS, daarbij ondersteund door het Bilthovense bureau Business Case Entrepreneurs, heeft deze keuze gemaakt in de overtuiging dat ze hiermee een solide ICT-oplossing verkrijgt die flexibel genoeg is om verschillen tussen de MEE-organisaties aan te kunnen en om toekomstige aanpassingen te kunnen doorvoeren. Met Qurius en Microsoft hebben we vertrouwen in de stabiele ondersteuning en de goede kwaliteit die nodig zijn bij de implementatie zowel als daarna.”



Qurius N.V.
Qurius verzorgt ontwerp, realisatie en beheer van bedrijfsapplicaties en IT-infrastructuren. Fundament voor deze oplossingen vormt de pakket- en platformsoftware van Microsoft. Qurius telt circa 700 medewerkers; het hoofdkantoor bevindt zich in Nederland. Vanuit de vestigingen in België, Duitsland, Denemarken, Engeland, Italië, Nederland, Noorwegen, Spanje en Zweden bedient Qurius ruim 1.700 klanten. Qurius is sinds 1998 beursgenoteerd aan Euronext Amsterdam en fuseerde op 18 december jl. met Watermark tot Europa’s grootste Microsoft Dynamics-partner. Voor meer informatie: www.qurius.nl.

Contact
Qurius, Steven Doesburg, Business Unit Manager Zorg: telefoon 0418 683 500 of steven.doesburg@qurius.nl.
Whizpr, Maartje Buiten, telefoon: 0317-410 483 of watermark@whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 56 dagen
Qurius contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Lucid Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Web Wings
Logo Exact
Logo Fujitsu Nederland
Logo Zscaler
Logo Trend Micro
Logo Proofpoint
Logo Amazon Web Services
Logo KnowBe4
Logo LANCOM Systems
Logo TOPdesk
Logo HeadFirst Group
Logo Milgro
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103644 persberichten
7030 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17401 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR